Lista ocen Audi A6 C7 Avant (20) - Ergonomia

Na liście zabraknie 16 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~pepe
Avant 2.0 TDI 177KM 130kW
Poprawiona ergonomia, dwa cup holdery przed podłokietnikiem czego brakowało mi w c6. Schowek pod siedzeniami przednimi mniejsze niż w poprzedniku, oraz w drzwiach bocznych. Nadal brak przełączenia kawałka jednym klawiszem na kierownicy- trzeba użyć rolki albo oderwać rękę od kierownicy i klikać na pulpicie MMI. Na plus: dwie zapalniczki z przodu, tuchpad do wyszukiwania nazw ulic i kontaktów (mega zadowolony), dwa sloty na karty pamięci,...
~Kazimierz
Avant 2.0 TDI ultra 190KM 140kW
Tutaj mam najwięcej zastrzeżeń. Po 4 latach ze starym iDrive w Bmw nawet po prawie dwóch latach MMI audi nie urzekło minie. Gładzik działa dobrze, funkcje głosowe bardzo dobrze, jednak nawigacja nie jest taka dobra jak mapy google. Musiałem zmienic telefon bo z Sony Xperią nie współpracował. Z Samsungiem OK. Najbardzie na minus zaskoczyło mnie wykończenie wnętrza gdzie pastiki osłony dołu siedzień wyglądaja jak w skodzie a skóra w miejscach...
~pepe
Avant 2.0 TDI 177KM 130kW
Przełączenie stacji/kawałka jednym kliknięciem/przyciskiem na wielofunkcyjnej kierownicy możliwe po zaprogramowaniu przycisku * z poziomu MMI. System START/STOP można całkowicie wyłączyć za pomocą VCDS. Brakuje mi schowka na okulary przeciwsłoneczne. Na plus zasługuje składanie tylnych foteli z przestrzeni bagażnika jednym ruchem oraz dodatkowe schowki w bagażniku. Tuchpad do wpisywania adresów i wybierania kontaktów na duży +
~marek3_14
Avant 2.0 TDI 177KM 130kW
Wszystko dobrze, intuicyjnie i pod ręką. Małe zastrzeżenia do MMS PLUS, wybieranie celu w kilku językach poza Polskim. Aktualizacja i pokrycie map mimo nowych aktualizacji przynajmniej rok do tyłu. Nieuzasadnione cena aktualizacji map. Lepiej byłoby Mirror Link ze smartfona i Google map, ale nie można by było ,,strzyc klienta na kasę"
~elc
Avant 2.0 TDI 177KM 130kW
Ergonomia w Audi to ścisła czołówka światowa, wszystko jest tam gdzie oczekujesz, żeby było. Bardzo przypomina to Volvo, które tez było doskonałe pod tym względem. Może obsługa MMI wymaga na początku trochę przyzwyczajenia, ale później jest już tylko bardzo dobrze.
~adriankucharski
Avant 3.0 TDI 245KM 180kW
Wszystko pod ręką, MMI proste do opanowania. Przełącznik tempomatu mógłby być w innym miejscu, często chcąc włączyć tempomat migam światłami, to trochę wkurza. Brak schowka czy też półki na telefon, kartę parkingową lub kredytową. W takim aucie to troszkę dziwne. Poza tym ok.
~kierowca
Avant 2.0 TDI ultra 190KM 140kW
Wygodny samochód dla 4 osób z przeciętnym/średnim bagażem. Mało schowków wewnątrz (w zasadzie tylko konsola na środku - może za dużo miał poprzedni samochód), ale sporo w bagażniku. Dobre nagłośnienie (Bose), czytelne zegary, wygodna obsługa tel.
~Andre
Avant 2.0 TDI 177KM 130kW
Wszystko czytelne. System MMi do szybkiego opanowania. Wpisywanie nazw miast i ulic za pomocą touch pada w nawigacji - duże ułatwienie. Całe sterowanie systemami przejrzyste. Przyciski, dzwignie, włączniki, pokrętła - pod ręką w zasięgu wzroku
~maniak
Avant 3.0 TDI 313KM 230kW
Ergonomia jest super. Denerwuje mnie jednak brak uchwytów na napoje w desce rozdzielczej nawet za dopatą (są dostępne w BMW) oraz bardzo niewygodne miejsce podłączenia iPhone\'a w podłokietniku na oryginalnym kablu o długości 10 cm. Głupie oszczędności.
Dziennik kosztów dla Audi A6 C7 Avant
8,4
~Olo
Avant 2.0 TDI ultra 190KM 140kW
Tutaj Audi pokazuje klasę. Po eksperymentach ze sportowymi fotelami tym razem mam wersję podstawową i są one bardzo wygodne!. Przełączniki ustawione oznaczone i wykończone wzorowo. Regulacja kolumny kierownicy duża i łatwa.
Audi A6 C7 Avant