Lista ocen Audi A6 C8 Avant (9) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 10 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~carambaras
Avant 2.0 40 TDI 204KM 150kW
Konfigurując auto nie wiedziałem, że zamawiając ogrzewanie przedniej szyby (użyłem raz przez 4 lata, bo zawsze używałem ogrzewania postojowego) zamawiam z przodu szybę podwójną, czyli wyciszająca. Do tego automatyczne domykanie drzwi (było w pakiecie, nie zamówiłbym wówczas) zawiera dodatkowe uszczelki w drzwiach, które również świetnie wyciszają auto. Tak więc jeżdżę autem, w które niewprawione ucho nie słuszy w środku 4-cylindrowego diesla :)
~ErniX5
Avant 2.0 45 TFSI 265KM 195kW
Mega. Grube szyby. Jest cicho niezależnie czy się jedzie 120, 150, 180, 200 - nie słychać wiatru na lusterkach itp. To bardzo poprawia komfort. Praktycznie nie słychać silnika (śladowo) przy spokojnej jeździe - a przy agresywnej jeździe słychać przyjemne mruczenie ale nadal bardzo cicho. Start/stop niesłyszalny i niezauważalny.
~Hektor
Avant 2.0 40 TDI 204KM 150kW
wyciszenie jest dobre, ale oryginalne (w moim egzemplarzu) opony Bridgestone są głośne, i to bardzo - w samochodzie za 240 tys PLN to jest, moim zdaniem, niedopuszczalne; najlepiej zrezygnować z "fabrycznych" opon, ale nie wiem, czy to jest możliwe
~Grzegorz (innig)
Avant 2.0 40 TDI 204KM 150kW
Bardzo dobrze. Znacznie lepiej niż niż w BMW. W samochodzie można normalnie rozmawiać na autostradzie lub słuchać muzyki. Nie męczy szum podczas szybkiej jazdy. Wręcz komfortowo.
~Piotr
Avant 2.0 40 TDI 204KM 150kW
Mogłoby być ciszej, przy takiej klasie auta, jednak chałą nie jest zbytnio męczący. Po za tym od nowego roku i zdecydowanie wolniejszej jeździe jest ciszej :)
~D3c
Avant 2.0 40 TDI 204KM 150kW
Największe zaskoczenie. Dotychczas jeździłem bmw 520d f10 i tutaj jest przepaść. Te auta dzieli przepaść. Niejednokrotnie pasażer pytał się czy mam benzynkę.
~Piotr
Avant 2.0 40 TDI 204KM 150kW
W tej klasie oczekiwałem najwiecej. Auta z rodzimego rynku w klasie zdecydowanie lepsze.
~Marek
Avant 3.0 50 TDI 286KM 210kW
Tak jak napisałem w ocenie ogólnej.
~grucha
Avant 2.0 35 TDI 163KM 120kW
Dokupiłem wyciszenie bocznych szyb. Jest cicho.
Audi A6 C8 Avant