Lista ocen Audi A6 C8 (21) - Karoseria

Na liście zabraknie 24 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Pro
Allroad 3.0 55 TDI 349KM 257kW
Ładna linia. A dalej... Brzydki grill choć w Allroadzie i tak ciut ładniejszy niż w podstawowych wersjach. Poprzedni w C7 był dziełem sztuki a tu plastik, paskudnie wklejone lidary. Koszmarny bubel czyli brak rur wydechowych !!!!@@!@ W środku... niby nowocześnie ale po jakimś czasie denerwują te kolorki, te idiotyczne gzymsiki, te chromowane pierdółki pod chiński gust. Wolałbym ewolucję majestatycznego stylu C7.
~carambaras
Avant 2.0 40 TDI 204KM 150kW
Jedyny minus to: bagażnik, jest niski! Obszerny, ale niski, dlatego często korzystam z siatki oddzielającej bagażnik od kabiny - wyjmuję roletę, aby postawić kabinówki "na kant". Karoserię łatwo "ogarnąć", ale chyba tylko ze wspomaganiem typu kamery tył / przód i 360. Do dobrego człowiek szybko się przyzwyczaja... :).
~ErniX5
Avant 2.0 45 TFSI 265KM 195kW
Avant mi nie podoba (w odróżnieniu od limuzyny), pakiet czerń niestety logo audi było srebrne z przodu - wymieniłem na czarne i zyskał na wyglądzie. S-line wew i na zew koniecznie - poprawia wygląd. Mega duży bagażnik - ogólnie duże auto. Kolei czarny bez dopłaty jest OK robi robotę po co przepłacać ;-)
~Hektor
Avant 2.0 40 TDI 204KM 150kW
czarny Mythos ładny, czarny Briliant podobno fatalny (wygląd i trwałość); po 90 tys km cztery małe odpryski na masce, jeden na obudowie lusterka i dwa na przedniej szybie (Mythos; szyba standardowa), na pozostałej części nadwozia na lakierze raczej nie ma wyraźnych-widocznych rys (mycie wyłącznie ręczne)
~M
Limousine 2.0 40 TDI 204KM 150kW
Daję 4 gwiazdki ponieważ auto podoba mi się z wyglądu. Odejmuję jedną z uwagi na słabiutki lakier. Przy czym w moim jest czarny briliant, który podobno wyjątkowo ciężko utrzymać.
~BART
Allroad 3.0 45 TDI 231KM 170kW
Bardzo ładny. Z kółkiem 21 cali w punkt. Poszeżone błotniki dodają powagi. Ładniejszy od zwykłej wersji. Bardzo dobre proporcje. Najładniejszy w klasie
~Vigo
Avant 3.0 50 TDI 286KM 210kW
Wyglada nowoczesnie i atrakcyjnie, oczywiscie kwestia gustu. Dla mnie OK tylko musza byc felgi 19 cali albo wiecej.
~Marek
Avant 3.0 50 TDI 286KM 210kW
Według mnie lakier jest trochę za "miękki" po myciu w automatycznych myjniach można było zauważyć małe rysy.
~Tomek J
Limousine 2.0 40 TDI 204KM 150kW
Rozkleja się deska rozdzielcza pod wpływem wysokiej temperatury. Odradzam jeżdzić na południe europy latem.
~Grzegorz (innig)
Avant 2.0 40 TDI 204KM 150kW
Bardzo ładny samochód. Do tego kombi w pakiecie czerni i światła hd matrix - bajecznie to wygląda.