Lista ocen Audi A8 (340)

~BulkyTommy
Audi A8 D4
Sedan 4.2 FSI 372KM 274kW
Gdyby nie problem z nagarem byłby to świetny samochód, a tak jest bardzo dobry. Nie jeździłem lepszym do tej pory. A było to między innymi BMW E39 530d, BMW E60 530xd, Toyota Avensis 2.0 itp
~BulkyTommy
Audi A8 D4
Sedan 4.2 FSI 372KM 274kW
~WiktorPe
Sedan 2.8 30V quattro 193KM 142kW
Auto prawie idealne, przez co bardzo nudne ;) Samochód, do którego wsiadasz, jedziesz dowolną ilość kilometrów i wysiadasz niezirytowany niczym szczególnym a to dosyć istotne jeśli robi się trasy :)
~Michał
Sedan 2.5 TDI quattro 150KM 110kW
Super auto, wygodne, komfortowe i tanie w eksploatacji jesli się o nie dba. To samochód z półki premium, ktory daje wiecej przyjemności z jazdy niż nie jedno nowe auto.
~pulpit87
Sedan 2.8 30V quattro 193KM 142kW
Bardzo dobre auto, przejechałem tym autem około 80k km, z czego około 70 w rok. Genialne auto do zjadania kilometrów Mimo tego, że stare, to bardzo, bardzo klimatyczne. W utrzymaniu bardzo tania, tańsza niz b5 nawet Jeśli ktoś sie zastanawia, polecam
~Corvax178
Sedan 4.2 300KM 221kW
Autem zrobiłem już niecałe 100 tysięcy więc coś mogę o nim napisać. Kupione z przepiegiem niecałych 200tysiecy teraz na liczniku dokładnie 298760:-) (ALE PRZESZŁO KONWERSJĘ Z AUTOMATU NA 6 BIEGOWY MANUAL ALE O TYM PÓŹNIEJ) wcześniej miałem sporo aut ale żadne nawet dużo nowsze auto nie pasowało mi tak jak a8. Ma się rozumieć że za cenę zadbanego chociażby mechanicznie d2 można kupić duuuuuzo nowszego Forda czy Francuza itd. Tylko czy...
~xxferd
Sedan 3.7 40V quattro 260KM 191kW
V8 3.7 260 KM , widlasta ósemka ma przepiękny dzwiek jak i kulture pracy. (Silnik)
~pankruger
Long 4.2 310KM 228kW
Auto o liniach jak przystało na limuzynę - klasycznych i stonowanych. Nie wiem jak w innych wersjach kolorystycznych, ale czarny polecam, mam ją w longu i wzrok ludzie ciągle skierowany na auto. Ósemeczka wcale nie prowokuje do szybkiej jazdy, wręcz przeciwnie, mimo że mam tylko 24 lata, turlam się autem przez miasto. Co wcale nie oznacza, że nie potrafi pokazać pazura, choć robi to w sposób nienaganny - spokojnie i z klasą.
~Bartek
Sedan 4.2 40V quattro 310KM 228kW
Auto pomimo iż jest prawie pełnoletnie cały czas robi dobre wrażenie, zarówno w kwestii wyglądu jak i wyposażenia. Silnik zapewnia więcej niż wystarczające osiągi (porównywalne z dzisiejszymi dieslami o mocy ok 200KM), zużycie paliwa, jak na tą pojemność jest akceptowalne (16l. miasto/ 12l. trasa) - brzmi fantastycznie (w cieplejsze dni, pierwszą rzeczą jaką robię zanim uruchomię silnik jest opuszczenie szyby :-) )Ma wszystko, czego potrzeba -...

Usterki Audi A8

Audi A8 – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Damian
Audi A8 D3
Sedan 4.2 V8 TDI 326KM 240kW
Auto sympatyczne, lecz ma pewne mankamenty, np u mnie postukiwanie elektrycznej rolety w prawych tylnych drzwiach, wiosną zapchały mi się rurki odprowadzające wodę z solara, co w aucie takiej klasy nie powinno mieć miejsca, tak samo jak szum z solara przy wyższych prędkościach autostradowych, poza tym jest ok.
Audi A8