Lista ocen Audi A8 (340)

~MICRI
Sedan 4.2 quattro 300KM 221kW
Wspaniały samochód wielki,szybki,wygodny,można go kupić już w ładnym stanie za 25tys.zł. a ma sie limuzynę z prawdziwego zdarzenia.Ponadczasowy wygląd wcale sie nie starzeje, karoseria aluminiowa niezniszczalna rdza go nie tknie.Resumując masz kasę na paliwo i to sporo,lubisz osiągi i luxus z najwyższej półki kup a na pewno sie nie zawiedziesz.
~chris54
Sedan 4.2 quattro 300KM 221kW
Samochód jest kilkaset kg lżejszy od innych podobnej wielkości. W rezultacie mamy same zalety aluminiowego nadwozia - doskonała proporcja kg/KM, brak korozji, w rezultacie oszczędność i dynamika czyli dwa w jednym :-)
~Ożeh
Sedan 4.2 quattro 300KM 221kW
Ogólnie super auto o ponadprzecitnych właściwościach jezdnych i dynamiczne. Koszty apraw i czesci nie powinny przerażać. Te wydatki które poniosłem na naprawy to po przjchaniu 60 tys km. od wymiany rozrzadu do wymiany są do zrobienia różne rzeczy ale w międzyczasie nie ma problemów żadnych!
~Marcin Jaworski
S8 Sedan 4.2 V8 360KM 265kW
Rewelacyjny,chyba każda konkurencyjna firma może pozazdrościć (Silnik)
~trippleX
Sedan 3.7 quattro 230KM 169kW
Auto jak przystało na klasę wyższą - segment F - jest na wysokim poziomie. Ogólnie oceniam na 5.
~Artur.C.CLARK
Sedan 4.2 300KM 221kW
Auto godne polecenia. Ja znalazłem swoje na mototurbo.pl jest tam duży wybór. Jazda to czysta przyjemność. Jak choć trochę kochasz motoryzację to kup to auto a będziesz miał banana na twarzy codziennie jak będziesz prowadził. Sprawdż w aso przed zakupem żeby nie było niespodzianek i w drogę. Na trasie zaskoczy cię bardzo niskie spalanie to doskanały silnik. Zima nie istnieje quatro ją wymiotło.
~Tomasz Urbański
Audi A8 D4
S8 Facelifting 4.0 TFSI 605KM 445kW
Auto moim zdaniem kompletne. RS6 performance ubrane w karoserię S8, ze wszystkimi zaletami segmentu F i eReSa :) Samochód o dwóch obliczach, w przeciwieństwie do RS6 potrafi być bardzo komfortowe i luksusowe, a w razie chęci zamienia się w dzikusa.
~Oby mi się jeszcze raz trafił taki egzemplarz
S8 Sedan 4.2 V8 360KM 265kW
Świetna limuzyna. Jakość wykonania wnętrza i użytych materiałów jak również jego estetyka moim zdaniem dużo lepsze w starszym modelowo D2 jak nowszym E65 BMW. Znajomy na widok wnętrza i wiadomości że to ma 11 lat powiedział tyle \"O k...\".. Świetna skóra, fotele RECARO kubełkowe i dużo więcej co się kryje pod \"S8\"..
~darek
Audi A8 D3
Long 4.2 V8 335KM 246kW
Audi a8, jest autem pięknym, wykończenie wnętrza, podświetlanie wszystko niesamowicie się komponuje. Nie mam porónania z innymi modelami tej klasy gdyż nigdy nie jeździłem ani bmw ani mercem jednak wydaje mi się że jeżeli chcemy mieć limuzyne z mega sportowym zacięciem to jest właśnie takie auto Jeżdżąc po mieście mi pali zawsze około 22 l, zdaża się że będzie około 18,5, ale szlag mnie trafia jedna druga przygazówka na światłach i znów...
Dziennik kosztów dla Audi A8
12,7
15,1
16,9
~Piotrek
Sedan 4.2 40V quattro 310KM 228kW
Po dwóch latach użytkowania mogę napisać tutaj opinie. Aktualny przebieg w okolicy 450 000. Czy to dużo?? Jak na ten samochód to nie. Kupiłem jak miał 420 000. Kupiłem ją poniżej wartości rynkowej i wiedzialem, że będzie coś do zrobienia. Po zakupie podstawowy serwis..oleje, rozrząd z termostatem i nastawnikiem, coś tam jeszcze i parę groszy z portfela ubyło.
Audi A8