Lista ocen Audi Q5 II SUV (17) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 10 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Kamil Dylewski
SUV 2.0 35 TDI 163KM 120kW
Bez zastrzeżeń, ustawiłem raz temperaturę w automatycznej klimatyzacji i zapomniałem o jej istnieniu, świetnie sobie ze wszystkim radzi. Podgrzewane fotele nagrzewają się w niesamowicie szybkim tempie, ledwo wyjeżdżam z garażu i już grzeje w plecy. W żadnym innym testowanym aucie nie działało to tak sprawnie.
~Maciej
SUV 2.0 40 TDI 190KM 140kW
Co ciekawe wraz z wzrostem prędkości zaczyna szumieć mocniej w ustawieniach auto choć tak zapewne nie powinno być. Znów porównanie do bmw posiadane wcześniej które miało znacznie cichszą klimatyzację. Poza tym szybko schładza czy nagrzewa wnętrze. BDB ogrzewanie siedzeń - działa błyskawicznie
~Grzegorz
SUV 2.0 35 TDI 163KM 120kW
Klimatyzacja 3 strefowa, przód super, ale z tyłu regulacja temperatury jest trochę zakłócona przez ustawienia z przodu. Dla przykładu jak mam 19 stopni z przodu to trzeba dać na 24 lub więcej z tyłu jak komuś zimno.
~Włodek
SUV 2.0 TDI 190KM 140kW
Tutaj pomiary wykazały że klima 3 strefowa w moim przypadku nie trzyma stałej temperatury. Generalnie utrzymuje temperaturę na o kilka stopni powyżej zadanej. W poprzednim modelu było lepiej.
~Jakub
SUV 2.0 40 TDI 190KM 140kW
Ciężko znaleźć ustawienia klimatyzacji zimą. Albo grzeje jak szalona (przy ustawieniu 20st) albo jest za zimno i wieje chłodem (przy 19st)
~Rafał
SUV 2.0 TDI 190KM 140kW
Tu jest przyzwoicie tylko wentylator jak na klasę premium trochę za głośny. Świetny patent audi z podgrzewaną przednią szybą.
~MIrek
SUV 2.0 TDI 190KM 140kW
Efektywne, skuteczne, brakuje mi tylko podgrzewanej kierownicy ale nie konfigurowałem go do produkcji.
~Poldek
SUV 2.0 45 TFSI 245KM 180kW
Szybko się nagrzewa i schładza. Polecam ogrzewaną szybę przednią - rozpuszcza lód w 2-3 minuty
~Andrzej
SUV 2.0 TDI 190KM 140kW
wentylacja poprzez odpowiednią ilość wylotów jest bardzo dobra i cicha ( ogrzewanie i chłodzenie )

Usterki Audi Q5 II

Audi Q5 II – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~causa1980
SUV 2.0 TDI 190KM 140kW
Bardzo dobrze, nie słychać. Mam trójstrefową klimę i jest świetna.
Audi Q5 II SUV