Lista ocen Audi Q7 I SUV (35) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 28 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Łukasz
SUV 3.6 FSI 280KM 206kW
Uwaga! Nie warto kupować Q7 bez pneuamtyki. Zanim kupiłem Q7 naczytałem się opini na forach i znalazłem kilka na temat zbyt sztywnego zawieszenia. Myślałem sobie że to niemożliwe jak taki SUV może być sztywny liczyłęm na jakis super komfort a tu porażka... Fakt że trzyma sie świetnie drogi, dobrze się prowadzi itp, ale to nie jest auto sportowe!!! ja nie zastanawiam się wchodząc w zakręt jak tu wyjść z niego na jak największej prędkości...
~Pelini
SUV 3.0 TDI quattro 233KM 171kW
Pneumatyczne zawieszenie to cudo. Genialna opcja, która reguluje poziom wysokości zawieszenia w zależności od prędkości. Do tego autko super się sprawdza poza twardymi drogami. Nie jest to co prawda Land cruiser czy Patrol, ale dla kogoś, kto czasami lubi wybrać się luksusowo w teren, oraz także czerpać przyjemność z długich 1000+ km tras - Q7 to ideał.
~Vincent_Vega
SUV 3.6 FSI 280KM 206kW
Mam wersje bez pneumatyki, niektórzy narzekają, że jest zbyt twarda, ale mi to pasuje. Na dziurach faktycznie trochę trzęsię, ale za to samochód się nie buja, nie kołysze. Jest zwarty dobrze się prowadzi zarówna na autostradach jak i krętych drogach. Napedu quattro nie trzeba komentować.
~Maciej16
SUV 3.0 TDI quattro 233KM 171kW
Twardo, szczegolnie na wyboistej drodze, ale mozna sie przyzwyczaic. Bez pneumatyczniego zawieszenia nie mam mozliwosci ustawic preferowanego ustawienia bardziej komfortowego. Sa tez i dobre tego strony - opony nie beda tak sie zuzywac jak przy pneumacie.
~klient
SUV 3.0 TDI quattro 233KM 171kW
Jak na SUV, świetnie trzyma się drogi, rewelacja - tylko zawieszenie jest trochę za twarde jak na polskie drogi - nawert w trybie comfort - jak ktoś chce komfort - lepiej niech weźmie ML. Swietnie czuje się drogę.
~Piotr
SUV 3.0 TDI quattro 233KM 171kW
Jedyną usterką była wymiana dwóch silentbloków i jakieś stuki w lewym przodzie - zawieszenie pneumatyczne jest rewelacyjne. Poza wymienionymi wyżej - żadnych usterek.
~artix603
SUV 4.2 i V8 quattro 350KM 257kW
tym autem się po prostu płynie po drodze...dzięki szerokim kapciom 275/45 zr20 nie czuje się nawet wjazdu na krawężniki;układ jezdny precyzyjny bez jakichkolwiek zastrzeżeń
~Szczęśliwy posiadacz
SUV 3.0 TDI quattro 233KM 171kW
W mojej wersji jest pneumatyczne zawieszenie, jak trzeba usztywnia się i jedzie jak po szynach a w trybie komfort staje się kanapą której żadne dziury nie są straszne.
~dariusz.laskowski@neostrada.pl
SUV 3.6 FSI 280KM 206kW
Nie jeździłem z zawieszeniem pneumatycznym ale standartowe jest mało komfortowe jak na nasze drogi . Dobrze się trzyma drogi i dość dobrze prowadzi .
Dziennik kosztów dla Audi Q7 I SUV
11,9
16,2
~aurelio
SUV 3.0TDI DPF Tiptronic Quattro 240KM 177kW
Zawieszenie pneumatyczne jest rewelacyjne, ale niestety i tutaj pojawiają się problemy, zepsuł się zawór resztkowy...
Audi Q7 I SUV