Oceny Audi Q7 I SUV

Audi Q7 I SUV - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Audi Q7 I SUV

Audi Q7 I
Ogólnie bardzo dobry samochód. Ma kilka wad o których niżej, ale wygoda na długich trasach, właściwości jezdne, komfort są bardzo wysokie. Następny też będzie taki sam.
~Szczęśliwy posiadacz
Audi Q7 I
Q7 jest według mnie jednym z najładniejszych i najbardziej komfortowych suvów dostępnych na rynku. Jeździłem nowym ML, Volvem i X5 ale komfort w Q7 jest nieporównywalny. Jakość wykonania wnętrza jest wyśmienita, nic nie trzeszczy, stuka, puka wszystkie plastiki są miękkie i miłe w dotyku a ergonomia stoi na bardzo wysokim poziomie. Miałem kiedyś mercedesa s-klasę i ciągle były problemy z pneumatycznym zawieszeniem (błędy, błędy, błędy). W Audi...
~audimaniak
SUV 3.0TDI DPF Tiptronic Quattro 240KM 177kW
Audi Q7 I
Źli ludzie namówili mnie na suv-a. Ta nazwijmy ją Gruba Berta nadaje się do użytku na linii Nord Cap _ Sycylia. W mieście bynajmniej. Właściwie w żadnym (sensownie) miejscu nie przewyższa Allroada.
Dziennik kosztów dla Audi Q7 I SUV
11,9
18,2
~SENIOR
Audi Q7 I
Q7 Z 3,0 TDI TO PORAŻKA , ZA SŁABY MOTOR DO TEJ BUDY. AUTO NIC NIE JEDZIE , SPALANIE SPORE, WYGLĄD ZAJEBISTY , OGÓLNIE PRZEREKLAMOWANE , POLECAM INNE JEDNOSTKI NAPĘDOWE W BENZYNIE , POD MASKA MUSI BYĆ MINIMUM 280KM. POZDRAWAIM SERDECZNIE.
~Szeryff
Audi Q7 I
Dotychczas najlepszy wóz jaki prowadziłem a miałem ich kilka.
~Iras
SUV 4.2 TDI 326KM 240kW
Audi Q7 I
Gdyby nie wygłąd zewnętrzny, to auto do wymiany, ale przód rekompensuje wszystko.:-)
2,5
~jutrp
Audi Q7 I
Auto fajne z wyglądu jednak silnik to pomyłka , bardzo słaby jak na tak cięzkie auto , niby diesel a spala więcej niż niejeden benzyniak , w srodku się zdziwiłem bo jakość plastików jest tandetna i to bardzo.Ogólnie zawiodłem się
~prezes
Audi Q7 I
rodzinny samochod do sprawnej ale nie szybkiej jazdy:)
~Tomek
SUV 3.6 FSI 280KM 206kW
Audi Q7 I
Samochód jest bardzo dobrze wyciszony i bezpieczny
~mati
SUV 4.2 TDI 326KM 240kW
Audi Q7 I
Jak to SUV auto do wszystkiego , ale w niczym nie jest najlepszy , limuzyna będzie lepsza jeśli chodzi o komfort w teren lepsza terenówka itd , ale ogólnie to fajnie się tym jeździ.