Lista ocen Audi Q7 I SUV (32) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 31 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Vincent_Vega
SUV 3.6 FSI 280KM 206kW
Jak na tak duży samochód, wyciszenie od oporów powietrza i toczenia jest wystarczające. Przy predkościach rzędu 160-180 można normalnie słuchać myzyki i rozmawiać. Dość wyraźnie jednak słychać silnik, mi to pasuje ale niektorym może przeszkadzać. Na dziurach hałasują za to tylne kanapy i roleta w bagażniku.
~Maciej16
SUV 3.0 TDI quattro 233KM 171kW
Super, uwaga na twarde niskobieznikowe opony - lepiej nie inwestowac w 22\" kolka z cieniutkimi oponami. Im wiekszy profil opony w tym samochodzie tym lepiej dla twojego komfortu. 19\"-20\" jest wystarczajaco i lepiej przy tym pozostac.
~Szczęśliwy posiadacz
SUV 3.0 TDI quattro 233KM 171kW
Nawet przy 200 km/h na autostradzie jest cisza mimo iż to duży suv i co za tym idzie duże opory powietrza. Szczególnie dobrze wyciszone są elementy zawieszenia. Po dziurach nie słychać pracy zawieszenia.
~delta2000@poczta.fm
SUV 4.2 i V8 quattro 350KM 257kW
wyciszenie bardzo dobre, słychać tylko w tle V8 - bardzo pozytywne wrazenie. Szyber dach w wersji PANAORAMA też nie przeszkadza jak jest otwarty.
~artix603
SUV 4.2 i V8 quattro 350KM 257kW
wsiadasz do auta i odcinasz się od świata...odpoczywasz...stajesz się kimś wyjątkowym prowadząc wyjątkowy samochód...a V8mruczy...
~Doktor
SUV 3.0 TDI quattro 233KM 171kW
Przy dużych prędkościach słychać opór powietrza na lusterkach. Prócz tego jest cicho.
~Ryszard51
SUV 4.2 TDI 326KM 240kW
Bardzo dobre wyciszenie wnętrza, przy 140 km/h można swobodnie rozmawiać bez \"zdzierania\" gardła.
~Łukasz
SUV 3.6 FSI 280KM 206kW
Niby dobre ale jakoś przy większej prędkości mam wrażenie że wiecznie mam otwarte okno lekki szum.
~Szeryff
SUV 3.0 TDI quattro 233KM 171kW
Jeszcze lepszego nie miałem, trochę szumią opony ale 275/45 R20 na naszych drogach ...

Usterki Audi Q7 I

Audi Q7 I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~klient
SUV 3.0 TDI quattro 233KM 171kW
Niespodziewanie dobrze - a silnik jest cichy - w końcu to nie pompowtryskiwacze tylko common rail
Audi Q7 I SUV