Lista ocen Audi Q7 II (40) - Ergonomia

Na liście zabraknie 25 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~igy
SUV 3.0 TDI 272KM 200kW
Wspaniale , to jest chyba właściwe słowo porównując z innymi markami które brałem pod uwagę wybierając samochód . Q7 proponuje dobry dostęp do wszystkich funkcji , nie męczy namolną ilością przycisków .
~MojeQ7
SUV 3.0 TDI 218KM 160kW
cięzko wszystkiego sie nauczyć, lubie systemy AUDI, juz kiedyś uzywałem i jestem bardzo zadowolony, tylko jest tego tak dużo, że czasem nie wiem gdzie szukac pewnej opcji/ustawienia
~Piotrek
SUV Facelifting 3.0 50 TDI 286KM 210kW
Jedyna wada, która od pierwszej chwili rzuca się w oczy to brak schowków. Obsługa paneli sterowania (od klimatyzacji i panelu głównego) jest bardzo prosta.
~Bartek
SUV 3.0 TDI 218KM 160kW
W samochodzie symbioza - KIEROWCA - AUTO jest czymś naturalnym, czego nie można powiedzieć XC90 - zwyczajnie ergonomia mnie tam denerowowała.
~Avus
SUV 3.0 TDI 272KM 200kW
Przemyślane auto wszystko na swoim miejscu, chociaż żeby opanować MMi trzeba trochę się pobawić ale dla mnie to plus bo cały czas coś odkrywam:)
~Jarek Wrocław
SQ7 4.0 TDI 435KM 320kW
Te sportowe fotele.... :D regulacja w milionie płaszczyzn robi swoje. Do tego regulacja trzymania bocznego -super.
~Mariusz z TG
SUV 3.0 50 TDI 286KM 210kW
Jeśli chodzi o przyciski to wszystko jest na swoim miejscu idealnie aczkolwiek brakuje mi schowków , choćby na okulary
~Tomasz ADAC
SQ7 Facelifting 4.0 TFSI 507KM 373kW
Moda na wyświetlacze raczej minie. Idzie się przyzwyczaić do funkcji, ale zapalcowane ekrsny irytują
~Tomasz ADAC
SQ7 Facelifting 4.0 TFSI 507KM 373kW

Usterki Audi Q7 II

Audi Q7 II – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Daniel Huta
SUV Facelifting 3.0 45 TDI 231KM 170kW
Spalanie Super. Na 1000km wyszło 7.9 przy około 140 . Jazda po mieście 10-11 uważam ze to dobry wynik.