Lista ocen BMW Seria 3 E30 Coupe (197)

~Mike
Coupe 320 i 129KM 95kW
BMW skrót można tłumaczyć jako Będziesz Miał Wygodę.
~crash
Coupe 316 90KM 66kW
Jak ktoś kupi zadbany egzemplaż to na pewno będzie zadowolony.Ja kupiłem to auto w tragicznym stanie(za grosze jak na czas zakupu) i wymieniłem tylko tarcze, klocki chamulcowe, łożysko tylnego koła i drązek kierownicy-ten element niepotrzebnie bo koło było nie wyważone. Inne auto tak zarżnięte jak moje już dawno by się rozpadło a to się trzyma.
~twincam@op.pl
Coupe 318 i 102KM 75kW
A więc opowiem wam co nieco o mojej 2 milości (1 to moja dziewczyna ) a więc autko kupiłem 2004 roku w Berlinie dowiedzałem się o tym autku ze strony inter kolega ma 635 csi też odlot a więc pojechałem do raihu umówiłem na godzine , przyjeżdzam i niewierzę własnym oczom BMW 318 jak nowa przykryta w garażu wychuchana jednej ryski nie mogłem znaleść o rdzy nie wspomne jedyna rzecz to wydech muszę wymienić w najbliższych 4 latach > Babcia się...
~dzikuPL
Coupe 318 is 136KM 100kW
Auto jak na swoje jest fenomenalne. Silnik jak i układ napędowy dają wiele frajdy. Mając szperę 25% można już coś poszaleć. Jakość wykonania jest bardzo dobra. Sam środek daje dużo frajdy, siedząc na fotelu kierowcy czujemy się jak w prawdziwym BMW, patrząc m.in. na skierowany na nas kokpit ;)
~Tommi
Coupe 320 i 129KM 95kW
Bardzo przyjemne auto, komfortowe, z miło brzmiącym silnikiem, z zawieszeniem znoszącym trudy podróżowania po polskich drogach. Po prostu jak mówi slogan reklamowy firmy : radość z jazdy. I ja się z tym zgadzam
3,8
~P-ń :)
Coupe 318 i 115KM 85kW
ogólnie rzecz ujmując mogę każdemu z czystym sumieniem polecić ten samochód-poprostu BMW i nic więcej;)))!a niby drogie częśći(jest dużo zamienników i polecam szukać nowych częsci gdyż sam sie przekonałem że niejednokrotnie są tańsze od tych ze szrotów) czy duże spalanie to są mity!
~e30-fan
Coupe 318 i 113KM 83kW
Jest to bardzo solidny samochód. Samochód INŻYNIERÓW a nie księgowych... Żaden opel czy ford nie przetrwa tak dzielnie tylu lat. Dobra propozycja dla młodych kierowców.
~Aleksander Sowa
Coupe 316 i 100KM 74kW
auto poza ta klamka w dzwiach z przodu jest doskonałe. jest to moje pierwsze bmw i ręcze że nie zmienie tej maki na inną. sprzedaje z żalem moją e30 i kupuję e36 i mam nadzieję ze będę sie w nowej czuł tak sam,o jak w mojej - czyli jakbym założył swoje stare, ale wygodne i najbardziej ulubione dżinsy
~gandaharss@op.pl
Coupe 320 i 125KM 92kW
stary ale jady samochodzik, wiadomo że zawsze można coś znaleźć ale jak dla mnie samochod jest idealny, poprostu trzeba być maniakiem BMW żeby mieć ten samochód i go naprawdę pokochać, wtedy ten samochód nie ma wad, mam już 2 beemke teraz i myślę nad zmianą na kolejną , będzie 3 z rzędu, ale zawsze BMW. pozrowka dla maniaków BMA
Dziennik kosztów dla BMW Seria 3 E30 Coupe
8,6
~damian_e30
Coupe 318 i 104KM 76kW
Jak dla mnie samochód idealny. W przyszłości kupie ten sam model ale nowszy, w idealnym stanie no 6 cylindrów, bo jak to mówią bmw w 4 garach "nie jedzie"
BMW Seria 3 E30 Coupe