Lista ocen BMW Seria 3 E30 Coupe (89) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 108 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~dzikuPL
Coupe 318 is 136KM 100kW
Jest okej. Aczkolwiek, dla większej frajdy można zastosować maglownice z Z3 z mniejsza ilością obrotów. Sam układ wspomagania na duzy plus, jeździ się znakomicie. Jeżdżąc na 14'kach można kierować dosłownie palcem ;)
~Jackylee beemka klub 8869714
Coupe 325 i 171KM 126kW
jezeli chodzi o trakcje mojej niuni...to moge poweidzec ze przynajmniej jak dla mnie jest dopasowana idealnie..zawieszeni jest twarde..nie buja na zakretach..chociaz jezeli chodzi o polskie dziurawe drogi....kazdy wie o co chodzi:D:/
~madmax (xj220@gazeta.pl)
Coupe 320 i 129KM 95kW
Auto bardzo dobrze się prowadzi, jest niesamowicie zwrotne, uwielbiam jeździć nim po zakrętach. Niestety, jest przy tym trochę sztywne, więc komfort nie jest najlepszy. Ale grzechem byłoby narzekać.
~Grodziu
Coupe 318 i 115KM 85kW
po prostu rewelacja, czysta przyjemnosc z jazdy. W moim autku jest dodatkowo obnizone troszke zawieszenie, po prostu maselko. Do tego zywotne nawet na polskich dziurach ciezko zeby zaczelo stukac.
~gandaharss@op.pl
Coupe 320 i 125KM 92kW
tego co potrafi wytrzymać układ jezdny BMW to żaden inny nie wytrzyma :)m trzeba się przyzwyczaić do bujania jakna łodzi ale jak się człowiek wczuje to nie ma lepszego układu jezdnego jak w BMW
~thombluo@o2.pl
Coupe 318 i 102KM 75kW
brakuje wspomagania -starszy szkop wcześniej położył go dzieki HR o 60mm w dół bajer na zakrętach gorzej z żywotnoscią opon -sprawa poprawnej regulacji lub chociaż jej próbu tu nie jestem fachowcem
~brain69
Coupe 316 i 102KM 75kW
pomimo kretyńskich zmian poprzedniego właściciela w postaci skracanych spreżyn i gazowych amorów, które wcale nie działaja tak jak działac powinny, BMW wybacza wszystko, pomału wracam do pełego orginału
~cj007@vp.pl
Coupe 318 is 136KM 100kW
Prowadzi się jak przyklejone. Nie za twarde nawet jak na polskie dziury. Bardzo komfortowe, a przy tym jak ktoś za szbko wejdzie w zakręt to nie wykazuje nadmiernych przchyłó nadwozia ani nie wpada w poślizg.
~Tomek13
Coupe 316 i 100KM 74kW
Prosty,precyzyjny,tani w standardowych naprawach eksploatacyjnych oraz mało podatny na uszkodzenia. Wersja M technik z racji obniżenia ciut lepiej się prowadzi.
~Aleksander Sowa
Coupe 316 i 100KM 74kW
nie mam najmniejszych zastrzerzeń. nie brak niczego i njic mi nie przeszkadza... a napęd na tył jest dla mnie tym co prawdziwe auto mieć powinno, leprzy moze być tylko 4x4
BMW Seria 3 E30 Coupe