Lista ocen BMW Seria 3 E36 Coupe (90) - Ergonomia

Na liście zabraknie 134 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Nomad
Coupe 323 i 2.5 170KM 125kW
No i dochodzimy do pierwszego punktu w którym nie będę się rozpływał. O ile praca dźwigienek od kierunkowskazów czy wycieraczek to absolutna poezja, o tyle do obsługi automatycznej klimatyzacji trzeba oderwać już wzrok od drogi, pod tym kątem manualna klimatyzacja jest lepsza. Najbardziej jednak mi doskwiera brak schowków. jest tylko 1 płytki przed dźwignia zmiany biegów (przy większych przyspieszeniach wszystko z niego wyjeżdża) maleńki...
~Mario
Coupe 318 is 140KM 103kW
Znowu ciężko się do czegoś przyczepić! Klapa na teleskopach, wszystkie przełączniki pod ręką. Fotel pasażera ma dźwigienkę do pochylania go także od strony kierowcy i wraca na swoje dawne położenie (w Civicu np ten temat to był dramat!) Składanie kanapy banalne, dużo miejsca pod maską itp. Na siłę można zauważyć że regulacja lusterek nie ma położenia 0, jest tylko L lub P, więc po trąceniu manetki może przestawić się lekko któreś lusterko....
~szosti
Coupe 320 i 150KM 110kW
Mówi się, że najekonomiczniejszy silnik R6 to 2.8 i to jest prawda biorąc pod uwagę pojemność i stosunek mocy do spalania. Jednak użytkownicy silnika m52b20 także nie mają co narzekać na ekonomię. W trasie silnik zadowoli się nawet 6 litrami PB, a w mieście można uzyskać spalanie 8 litrów (wszystko zależy od nogi kierowcy), maksymalne spalanie jakie uzyskałem według OBC to 12,6 litra (przy szleństwach :p )
~e36 m52b20
Coupe 320 i 150KM 110kW
tylko boczki chyba mocowali chinole bo tragedia, drzwi są ciężkie i boczki potrafią odstawa po kilku zamykaniach a to szpeci wnętrze przecież takie piękne w bananowej skórce efekt wieczorem jak otwieram drzwi i rozjaśnia się powoli wnętrze normalnie aż nie mogę się doczekac aż wejdę i mam w du*** nawet dziewczynę która mówi że coś tam zapomniałem uhhhh kocham
~Kaskulec
Coupe 316 i 102KM 75kW
Ergonomia na 5 a to dlatego: szybki, łatwy i wygodny dostęp do wszystkich ważnych elementów samochodu(przycisk do szyb, szyberdachu itp.). Fotel z 5 krotna regulacja w leciwej buni robi robote (to on ma sie dopasowac do mnie a nie ja do niego). Kierownica skorzana (szkoda ze nie regulowana) i podlokietnik rowniez wplywa na wygode.
~Benek
Coupe 316 i 102KM 75kW
Wszystkie przyciski na swoim miejscu. Jestem wielkim fanem umiejscowienia przycisków od szyb na tunelu środkowym. Wszystko jest intuicyjne i nie chciałbym zamienić tego układu na żaden inny. Fotele (sportsitze) są niezwykłe i można na nich zrobić jednorazowo 1000km bez większego zmęczenia.
~Adamus_Row
Coupe 328 i 193KM 142kW
Stare dobre poczćiwe BMW, mam pełną opcje i środek prezentuej sie bardzo elegancko. Wszystko w zasięgu ręki. Czasami jak przyjade do domu to jeszcze na chwile posiedze żeby nacieszyć oko i posłuchac dzwięku R6 :). Jak dla mnie bardzo dobre umiejscowienie przycisków do sterewania elektrycznymi szybami.
~maniek320
Coupe 320 i 150KM 110kW
srodek idealny jak na swoj wiek to 1 klasa biegi pod reka przyciski do szyb,i wszystko dział i nic sie nie przeciera jak w GOLFACH ojciec ma Vectre B ale tam sie nie siedzi tak wygodnie ja w buni fotele maja az 5 mozliwosci regolacji wiadomo przod tyl, doł gora kont pochylenia i podłokietnik na kolana wypas
~przemek24plus@onet.eu
Coupe 318 is 140KM 103kW
Pod tym względem ten model mnie nie zaskoczył niczym nowym... Schowek jest stosunkowo za mały...choć znalazła się tam firmowa latarka z gniazdem do ładowania... Poprzednio "ujeżdżałem" E30 i przyznam szczerze, że E36 pod tym względem nie jest lepsze od E30...a szkoda. Nie jest źle ale mogło by być lepiej...
~Robert92k
Coupe 320 i 150KM 110kW
Tutaj tylko dobrze, jakość niektórych plastików mogła by być lepsza. Jednak nic nie pobije czarnych niewytartych skór i oryginalnego zapachu wnętrza który uzależnia, i chce się w aucie siedzieć jak najdłużej. Prosta deska rozdzielcza, łatwo odnaleźć poszczególne funkcje.
BMW Seria 3 E36 Coupe