Ocena kierowcy - BMW Seria 3 E36 Coupe

maniek320, 15 lat temu
Silnik 320 i 150KM 110kW
Rok produkcji 1994
BMW Seria 3 E36 Coupe 320 i 150KM 110kW 1992-1999 - Oceń swoje auto
Silnik : kultura pracy poezja, osiagi no i tylni naped rewela JEDNO SERCE JEDNO BICIE BMW PONAD ZYCIE!!!!
BMW 320 coupe bardzo dobry samochod jak na swoje lata widac w bawari umieja robic samochody nie to co opel zrywny szybki pojemny no oszczedny moze nie ale dla mlodego chlopaka niezla fura do kozaczenia
150 Kucyków ale zbiera sie ja przeciag a sama praca silnika to poezja az sie chce sluchac w koncu to rzedowe 6 cylindrów
troche krótkie biegi ale wchodza bardzo mieko
Przeniesienie napedu to jest bajka 150 km na tyknie kola i baczki sie wysmienicie robi ale zima trzeba uwazac i zainwestowac w dobrej klasy opony zimowe
dobra jak i do tyli i przez boczne lusterka
srodek idealny jak na swoj wiek to 1 klasa biegi pod reka przyciski do szyb,i wszystko dział i nic sie nie przeciera jak w GOLFACH ojciec ma Vectre B ale tam sie nie siedzi tak wygodnie ja w buni fotele maja az 5 mozliwosci regolacji wiadomo przod tyl, doł gora kont pochylenia i podłokietnik na kolana wypas
ogrzewanie jest bardzo dobre chodz zima długo sie na grzewa za sprawa cały czas chodzacego wentylatora od chłodnicy latem mozna stac nawet godzine w korkui sie nie zagrzeje wczesniejmiałem opla tigre a tam po 5 minutach postoju juz sie włanczal wentylator a tem. wody 100 C
miejsca jest sporo z sprzodu i z tyłu ja mam wersje coupe wiec dwoje drzwi troszke ale too troszke utrudnia wsiadanie do tylu, fotele maja mocny wychylenie do przodu i nie sprawia to duzo problemów
dobre ale ryku silnikanie da sie słyszec tylko sie chce bo tak pieknie mruczy
hmmmm samochodzik ekonomiczny na trasie malo pali 8 literków ale w miescie przy ciezkiej nodze moze i z 13 wciagnac ja smigam powoli do pracy od czasu do czasu wciagne jakiegos cwaniaczka to zamykam sie w 11,5
auto trzymasie w cenie ale jak jest dobrze serwisowane bo zlomy idzie kupic za mala kase a potem trzeba duzo wsadzic w bunie zeby chodzila jak powinna
Wkoncu to BMW zdazaja sie jakies drobne usterki ale zamiennikow jest masa i nie sa drogie
Powaznej usterki nie miałem poza wymiana na biezaco klocków tarczy amorki galki drazki no ostatnio wymienilem uszczelniacz na skrzyni to za czesci i robote 200 zl a za uszczelniacz poloski 45 zł orginał BMW i wymiana 70 zl wiec nie jest tak zle a a za amorki za przod placilem po 100 za jeden a za tyl po 60 smieszna cena he he

Pb - zużycie paliwa dla silnika 320 i 150KM 110kW [l/100km]

10,4