Oceny BMW Seria 3 E36 Coupe 320 i 150KM 110kW 1992-1999

BMW Seria 3 E36 Coupe 320 i 150KM 110kW 1992-1999 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny BMW Seria 3 E36 Coupe 320 i 150KM 110kW 1992-1999

~Guter
BMW Seria 3 E36
według mnie auto zasługuje na pochwałe , zawieszenie dobre na polskie drogi , silnik pracuje równo i jest dynamiczny , przyspieszenie jak dla mnie bardzo dobre , w środku mam skóre i jest super , elektryczne szyby,lusterka , szyberdach. Ogólnie przyjemny dla oka samochód który daje dużo frajdy ale trzeba o niego dbać , pilnować oleju w silniku i filtrów. śmieszą mnie niektóre komentarze odnosnie e36 i widać że niektórzy nawet nie siedzieli w...
~Krzaklewski Roman
BMW Seria 3 E36
Auto godne uwagi jesli zadbane , ciekawa stylistyka oraz mocne silniki.Super
~konzzo
BMW Seria 3 E36
Warto je kupić a zwłaszcza jak się jest młodym i szuka się wrażeń z jazdy.
Dziennik kosztów dla BMW Seria 3 E36 Coupe 320 i 150KM 110kW
11,6
9,5
~damian123456
BMW Seria 3 E36
BMW- radośc z jazdy. nie ma w tym nic przesadzonego. poprostu lubiłem jeździc tym autem. świetne auto dla ludzi którzy od auta oczekują czegoś więcej niz toczydła które dowiezie ich z punktu a do punktu b. do doskonałości jednak sporo mu brakuje (moja była po swapie z 1.6 na 2.0) mnóstwo frajdy z jazdy tylko trzeba uwarzac zimą:( moja poszła już na części po ostatniej zimie:((((((((((((
~Marcin
BMW Seria 3 E36
Jednym słowem ci co nie mieli bmw nie mają pojęcia jak fajne i wdzięczne w naprawie jest to auto, każde kolejne zmiany samochodu będę wiązał z zakupem nowszego modelu, chociaż nie mam nawet teraz ochoty ponieważ auto nie psuje się i przyjemnie się nim jeździ. Marudy którzy narzekają na usterki niech przestaną je katować lub po takich katorżnikach niech nie kupują auta.
~Robert92k
BMW Seria 3 E36
Jest to poprawnie wykonane auto, rozkład masy 50:50 co przekłada się na wyśmienite prowadzenie, zwłaszcza w zakrętach. Niestety nie jest pozbawione wad które są przypisane już do tej marki oraz do tego konkretnego modelu, lecz użytkowane z głową nie katowane bączkami, donutami, dryftami, burnoutami itd itp posłuży bardzo długo i bezawaryjnie, pod warunkiem że będziemy dbać na bierząco, i jak tylko coś się odezwie to odrazu to naprawimy.
~Henio
BMW Seria 3 E36
Ogólnie bardzo fajne auto, moc jaką posiada można wykorzystać np. do wyprzedzania i można jeździć oszczędnie wtedy spala ok 9 L benzyny, nie jest wcale takie drogie w utrzymaniu, w środku dużo miejsca dla kierowcy jak i pasażerów
~szosti
BMW Seria 3 E36
Samochód w całości oceniam jak najbardziej na wielki plus. Być może nie jestem obiektywny gdyż jestem wielkim fanem tej marki ale mając już kilka egzemplarzy BMW na żaden nie mogłem narzekać. Trzeba pamiętać jedynie żeby dokonać dobrego zakupu (nie najtańszego samochodu, a dopłacić troszkę więcej do średniej krajowej jak trzeba i kupić naprawdę zadbany egzemplarz, który później będzie cieszył się bez awaryjnością). Blacha w tych samochodach...
~Misiek ze świętego miasta
BMW Seria 3 E36
uwierzcie mnie i innym posiadaczom bmw, to auto ma to cos, ma swoj klimat i tyle!! szczegolnie w wersji coupe. do tego r6 ktore sie doskonale sprawdza.kiedys mnie to auto zbytnio nie interesowalo ale od momentu kupna jestem fanem tej marki. wiadomo ze nie mozna wymagac cudów od 15letniego auta, czasem moze sie cos rozleciec.ja je lubie i czuje sie w nim dobrze!moim marzeniem jest teraz e46 m3
~Adrian
Dokupiłem tylko m pakiet za 1700zł i autko wygląda swietnie:) polecam