Ocena kierowcy - BMW Seria 3 E36 Coupe

BMW Seria 3 E36 Coupe 320 i 150KM 110kW 1992-1999 - Oceń swoje auto
Silnik : R6!!!!!!!
Silnik : vanos
Układ elektryczny : układ elektryczny
uwierzcie mnie i innym posiadaczom bmw, to auto ma to cos, ma swoj klimat i tyle!! szczegolnie w wersji coupe. do tego r6 ktore sie doskonale sprawdza.kiedys mnie to auto zbytnio nie interesowalo ale od momentu kupna jestem fanem tej marki. wiadomo ze nie mozna wymagac cudów od 15letniego auta, czasem moze sie cos rozleciec.ja je lubie i czuje sie w nim dobrze!moim marzeniem jest teraz e46 m3
bajeczka!!!! żaden golf czy civic..6 cylindrow robi swoje, pieknie mruczy, ladnie jedzie.pracuje rowno i cicho nawet przy duzych obrotach.spokojnie moge jechac 60km/h na 5 biegu i auto w miare sprawnie przyspiesza.
delikatnie zgrzyta przy wrzucaniu 2 biegu. poza tym bez zarzutów.
tego chyba nie trzeba komentowac. prosze spojrzeć na liczbe gwiazdek
bez zarzutu. no moze te lusterka boczne ciut za male (lusterka z wersji m3)
po prostu nie ma sie do czego przyczepic...wszystko na miejscu
ojjj... tu male ale! w zimie troche wolno sie nagrzewa. do pracy mam ok. 12 km i podrozuje prawie w zimnie.ogolnie silnik wolno sie zagrzewa w zimie i to chyba tego przyczyna.jesli chodzi o sama wentylacje to nie mam zastrzezen
kierowca i jego sasiad maja super.siedzi sie nisko a fotele daja ogrom mozliwosci regulacji. z tylu tez dobrze. w 4 osoby mozna smialo podrozowac
silnik pracuje cichutko a do kabiny przedostaje sie jego piekny pomruk.mozna sie przyczepic do szumu wiatru przy wiekszych predkosciach. mysle ze jest to spowodowane brakiem ramek w drzwiach
przy spokojnej jezdzie mieszanej mieszcze sie w ok 10l +/- 1l jednak jak sobie lubimy troszku powariowac no to 13 -14l sobie ta beemka wszama! ale wiadomo 2.0 r6 no i 1330kg. ale warto wlac!!!
warto zaplacic wiecej za zadbane e36 ceny aut sa dosc wysokie ale chyba zle to o marce nie swiadczy?!15letnie bmw kosztuje tyle co 8 letnia alfaromeo.nie zaluje
wszystko zalezy jak sie kupi. najgorzej zakatowana albo po jakims duzym dzwonie. u mnie narazie ;przepalaja sie zarowki dosc czesto, drobne wycieki z ukladu chlodzenia, szwankuje centralny zamek, ale ludzie to przecież 15letnie auto z przebiegiem 200tys.
popularne grzechotanie vanosa . chyba wiecie o czym mowie? kupilem juz vanosa ale narazie nie wymieniam. nie jestem zly ze sie to popsulo i sobie grzechocze po prostu auto ma swoj wiek i przebieg i jestem wyrozumialy

LPG - zużycie paliwa dla silnika 320 i 150KM 110kW [l/100km]

10,7