Lista ocen BMW Seria 3 E36 (59)

~Trzeźwo_myślący
Coupe 328 i 193KM 142kW
Generalnie E36 w dobrym stanie, to świetny wybór. Problem w tym, że ciężko taką kupić. Ceny części na przyzwoitym poziomie i do tego jak coś wymienisz, to masz spokój na naprawdę długi czas. Samochód jest naprawdę bez usterkowy.
~gregor
Sedan 328 i 193KM 142kW
Polecam wszytkim byle było zadbane i nie skatowane ja nie szukałem długo nabyłem przypadkiem a nastepny będzie na pewno bmw. Auto udowodniło swoją jakość nie raz, przekonuje do siebie starannym wykonaniem oraz jakością nie mam absolutnie żadnych zastrzeżeń. Do mojej mam sentyment już chyba, samochodem który wybraliśmy dla żony również zostało bmw-compact. Dla ludzi którzy chcą jeździć nie spędzać czasu na warsztacie oraz rozmowy z mechanikami...
~Adamus_Row
Coupe 328 i 193KM 142kW
Ja po prostu kocham te auto, kocham go za jego wygląd, silnik, dźwięk, to jak ono jeździ. Było to zawsze moim marzeniem, choć nie jest pozbawiony wad, rdza zaczyna atakować to i tak jest to auto godne polecenia. A jeśli odpowiednio się o niego dba odwdzięcza się wpsniałym prowadzeniem i bezawaryjnością. I nie zamieniłbym go na żadne inne nowsze auto, najchetniej bym go zostawił i kupił mu młodszą siostre e46 :)
~Marcin szkocja
Sedan 328 i 193KM 142kW
Swietny samochod godny polecenia po dodaniu kilku detali mozna swietnie upiekszyc swoja e36,uwazajcie na auta bez historii serwisowej oraz te co byly narazone na przegzanie BMW bardzo tego nie lubi.
~piotrek1979@poczta.onet.pl
Touring 328 i 193KM 142kW
Spełnia wszystkie moje wymagania, rewelacyjny silnik, świetne właściwości jezdne, hamulce adekwatne do mocy ale nie powalają na kolana. Nie jest autem na wakacyjne rodzinne wyjazdy, ale wystarczająco miejsca do codzinnej eksploatacji, bezawaryjny, niewygórowane koszty obsługi, zużycia paliwa... hmmm zawsze możesz wybrać słabszą wersję silnikową, nie ma nic za darmo:)
~BMW-Freak
Coupe 328 i 193KM 142kW
Co tu duzo dodawac...Silniczek chodzi jak zyleta, pykam sobie nim na piatce po miescie (1200 obr/min przy 50 km/godz) i jak dodam gazu to czuje:)) Na autostradzie (pod Berlinem) poszedl mi wg. licznika 250 km/godz. Jest cholernie cichy . Przyspieszenie...do 220 km/godz czuc ze "idzie" potem to juz ma lekkie problemy.Dodam jeszcze ze na "czworce" ciaglem go do prawie 210 km/godz !!!!! (Silnik)
~Roadrunner(lukas.kempo@wp.pl)
Coupe 328 i 193KM 142kW
To autko sprowadzilem sobie z niemiec na poczatku maja tego roku. Jest zadbane, serwisowane i bezwypadkowe. Kosztowalo mnie to oczywiscie troszke wiecej pieniazkow ale za to mam pewnosc ze nie owinelo sie wokol drzewa. Silnik 2.8 litra zapewnia niemal bezkonkurencyjnosc na polskich drogach i niesamowita frajde z jazdy. Polecam to auto, zwlaszcza 323 i 328. W miare uplywu czasu bede modyfikowal oceny i komentarze do poszczegolnych kategorii.
~Michał
Coupe 328 i 193KM 142kW
Przyjemne auto, a porównując do e36 320, różnica w mocy zdecydowanie odczuwalna, a spalanie na takim samym poziome.
~Bmw wariat
Coupe 328 i 193KM 142kW
Samochud świetny! Sprowadziłem z niemiec przez kolege, od razu wstawiłem gaz, bo wiadomo - na dojazdy też potrzebny jest hehe! Ja tam na spalanie nie zwracam uwagi za bardzo, bo samochud, to ma jeździć, a nie mulić na skrzyrzowaniach, jak to coniektóre. Prowadzenie to bajka, chociaż zapieczony troche układ wspomagania, więc tam ciężko kierownicom kręcić, zwłaszcza na parkingach w mieście, ale jak na podwurku się stawia, to spoko, a ja tam po...
Dziennik kosztów dla BMW Seria 3 E36
9,1
10,7
~Łukasz
Sedan 328 i 193KM 142kW
Ogólnie auto Super! Tanie w utrzymaniu nie jest ale coś za coś. Karoseria mi nie rdzewieje sypać jak narazie się nie sypie. Troche za swój egzemplarz wybóliłem bo 15 koła. Ale stan za to całkiem dobry. Auto to bije wiele aut nowszych a nie oszukujmy sie e36 zaczęto produkować pod koniec 89 roku! Porównajcie sobie e36 z np Vectrą A, Audi 80 B4, Seat toledo i inne fakt ze są też tańsze ale liczy sie to ze bmw w tamtych latach biło na głowe te...