Lista ocen BMW Seria 3 E36 Sedan (703)

~Łukasz P.
Sedan 320 i 150KM 110kW
Kultura pracy rewelacyjna, no i ten dźwięk rzędowej szóstki! Trwałość silnika bardzo wysoka a to wszystko dzięki brakowi vanosa :) Trzeba umieć korzystać z momentu który jest dopiero powyżej 3000obr i można sprawnie się poruszać. Jak na 1991rok i przebieg ponad 350tys silnik oceniam bardzo dobrze. W moich rękach miał tylko pompę wody wymienioną (niestety niepotrzebnie gdyż za kłopoty z chłodzeniem odpowiadał pękniety zbiorniczek wyrównawczy). (Silnik)
3,5
~kuba__aa
Sedan 318 i 115KM 85kW
wiec silnik rewelacja, pomimo tylko 4 cylindrow jego dzwiek moze podniesc adrealine szczegolnie przy wyzszych obrotach cos kolo 4-5 tys !:) najwieksza frajda z jazdy 3-4 bieg. a co najwazniejsze , bardzo sprawnie buja to nie mala mase auta (Silnik)
~wiesiekson@onet.eu
Sedan 320 i 150KM 110kW
Posiadam od 7 miesiecy BMW 320i 94 sedan. Przejechałem po polskich drogach ponad 8 tys kilometór i nie miałem żadnego problemu. Autko super idzie.Swietny 6 cylindrowy silnik! Wysoka kultura pracy i jest bardzo cichy no i ten rasowy dzwiek:) Szczególnie w granicach 3000-5000 obrotów fajnie przyspiesza a dalje nie ma co ciagnac bo wzrasta tylko spalanie:) Mogło by byc bardziej elastyczne...Jesli chodzi o własciwosci jezdne to pokonywanie...
~BMW 320i
Sedan 320 i 150KM 110kW
Dobre auto w dobrej cenie. Tylko tankować i jezdzić
~Pawel Legnica
Sedan 316 i 102KM 75kW
Po prostu go lubie, dziada. BMW albo sie kocha, i nie zwraca uwagi na wady, albo... sie zwraca :-) Kto ma bimmera ten wie o czym mowie.
~Zwykły facet
Sedan 318 i 115KM 85kW
Firma na początku produkowała silniki do samolotów , Pierwsze auto budowane już pod logiem BMW powstało w 1929 roku. Było to BMW 3/15 PS DA2. Później powstał model 3/20, ale pierwszym prawdziwym BMW był model 303 z 6-cylindrowym silnikiem o pojemności 1,2 litra. Samochód wdrożono do produkcji w 1933 roku. Od tego czasu pojazdy BMW miały charakterystyczny wlot powietrza na masce. Sytuacja finansowa firmy poprawiła się i w roku 1967 BMW...
~kiera
Sedan 316 i 102KM 75kW
Za 8 tys zł alternatywa dla używanego Matiza. Jeśli ktoś się tylko godzi na nieco bardziej wyeksploatowane i zużyte auto. Ale za to o wiele bardziej komfortowe, szybsze i w miarę możliwości w tym wieku - niezawodne.
~Pilot
Sedan 325 td 115KM 85kW
Układ jezdny jest cudowny, wyważenie auta jest doskonałe, precyzyjny ukł kierowniczy=pełna kontrola nad autem. (Układ jezdny)
~arcyk4@poczta.onet.pl
Sedan 323 i 170KM 125kW
Chciałem to auto więc jestem zadowolony. Ale trzeba liczyć się z większym spalniem i możliwością wystąpienia jakiejś usterki
3,2
~romas
Sedan 320 i 150KM 110kW
pomimo wszystko lubie jezdzic tym autem, gdyby nie zajechany silnik bylbym z niego naprawde zadowolony. auto daje duzo radosci z jazdy. dodatkowo brakuje mi w tym aucie wycieraczki tylnej szyby
BMW Seria 3 E36 Sedan