Lista ocen BMW Seria 3 E36 Sedan (703)

~Lukasz
Sedan 316 i 102KM 75kW
Naprawdę dopracowane autko. Zarówno w szczególe jak i w ogóle. Wygoda i ergonomia. Tylko bagażnik mógłby być większy :-) No i ten dwu strefowy klimatronik :-)
~elmario29
Sedan 320 i 150KM 110kW
jak trafisz w miarę nie zjeżdżony egzemplarz dobrze utrzymany i zadbasz o niego to z pewnością będziecie zgraną parą.super auto za przyzwoite pieniądze,polecam
3,3
~wojtech45@poczta.onet.pl
Sedan 325 tds 143KM 105kW
Chyba BMW zachorowało na chorobę Mercedesa. Kiedyś super jakość a teraz jakość spadła "na pysk". To były kiedyś samochody na długi lata. Teraz najwyzej na 10 lat. Tak jak japońce. Co z tego że "ma duszę", "kopa", prezentuje się gdy ciaglę do niego dokładam.
4,1
~Suchy
Sedan 325 i 192KM 141kW
Moim zdaniem jeden z najlepszych motorów jaki powstał. R6 to najprostsze silniki, doskonale wyważone dzięki czemu mają piękną kulturę pracy. Znane z swej prostoty i niezawodności znalazły zastosowanie w lotnictwie i transporcie. Niestety niektórzy mogą być niezadowoleni momentem obrotowym 245 N•m przy 3950 obr/min i 8s do setki, ale pamiętajmy że to były auta dwudziestego wieku. Jednymi słowy żeby osiągnąć te 8s do setki trzeba dobrze... (Silnik)
~piotrek
Sedan 325 td 115KM 85kW
auto jak za tą cene, na ten rocznik bedac dobrze utrzymane moze pryzniesc naprawde duzo korzysci i przyjemnosci z jazdy. bez obaw mozna ruszyc nim w dluga trase a dlugosci tirow nie robia na nim wrazenia.
~siejka33@interia.pl
Sedan 316 i 100KM 74kW
Samochód z 91 roku a stawiam ze 3/4 aut z lat 90 ma gorsze materiały w środku, wygląda i jeżdzi gorzej. Samochód ktory ma 300000km jeżdzi naprawde przyzwoicie
~Dawid1988
Sedan 328 i 193KM 142kW
Zakup BMW 328i e36 z 1998r był strzałem w dziesiątke, mało awaryjne jak na auto które ma opinie Dressowozu, kupione od pewnej osoby, nie mam z nią problemów, spalanie małe jak na taki motor, przebig nie mały ale auto było i jest bardzo zadbane wszelkie usterki robię na bierząco coś tam małego drobnego padnie ale nie jest to jakiś spory koszt tylko raczej przysiaśc przy Aucie z godzinkę i można ogarnąć bez problemów, Auto jest zacną prdukcją...
~emcio27@wp.pl
Sedan 316 i 102KM 75kW
Ogólnie auto super ale mało zadbanych egzemplarzy na rynku wtórnym. Styl auta ponad czasowy.Nawet teraz auto prezentuje się elegancko i z klasą.Środek czysty,przemyślany bez zbędnych dupereli.
~mareku6@wp.pl
Sedan 316 i 100KM 74kW
Spokojnie moge polecić to auto dzielnie służy mi juz 2,5 roku mimo że skaleczyłem go gazem;) ,ma fajną stylistyke i wykończenie, dobrze sie prowadzi, części są tanie, warto poszukać utrzymanych modeli, oferta tych aut na rynku jest duża takrze jest w czym wybierać,za niewielke pieniądze można nabyć solidnie wykonany samochód
~ja
Sedan 325 tds 143KM 105kW
Bardzo przyjemny wóz. Trwały, dynamiczny i mający to "coś" czego dziś większość wozów już nie ma...
BMW Seria 3 E36 Sedan