Lista ocen BMW Seria 3 E36 Sedan (703)

~byczu@o2.pl
Sedan 316 i 100KM 74kW
B>M>W ! i wszystko jasne ... A tak naprawdę autko godne polecenia. Mając 11 latek autko wygląda dużo lepiej niż większość aut do 2000 roku i wyżej. Ze swojego rocznika to chyba deklasacja. ! Porównajcie Bmw 316i 92. a np. Opel Vectra 92. ,,,, dzień do nocy ... w środku czuje się jak w klasowym aucie a jednocześnie jak w sportowej furze. Autka przyciąga wzrok, poprostu jest bardzo ładne ...doskonałe kształty. Jadąc sobie większość młodych...
~Bartłomiej
Sedan 318 tds 90KM 66kW
Jestem bardzo zadowoliny z tego auta. Przejechaliśmy juz ponad 20 000 km i napewno bedzie wiecej:)
3,7
~mzarzyc@interia.pl
Sedan 318 is 140KM 103kW
po prost dobre autko,nawet elitarne ale nie czyni go elitarnym cena czy prestiz marki tylko uwaga.....nalezy ono do waskiej grupy TYLNIO-NAPEDOWCOW.I tylko ci ktozy zasmakowali kontrolowanych poslizgow tylem wiedza o co chodzi,po prostu jazda z JaJKIEM :)
3,6
~sebas05@op.pl
Sedan 316 i 100KM 74kW
Osobiscie nie polecam akurat tego modelu, jezeli ktos chcialby skusic sie na silnik 1.6, polecam wersje M43! jest roznica i jest to prawda ze jest lepszy. Zwawszy przedewszytskim, szybciej sie wkreca! Trzeba sie przejechac wtedy widac roznice.W M40 jest pasek w M43 lancuch.. dla jednych to wada dla innych zaleta, zostawiam do samooceny, ja mam swoje zdanie. Ogolnie fajnie sie tym jezdzi, widocznosc, komfort na dobrym poziomie, przyczepnosc...
~Jerry
Sedan 325 i 192KM 141kW
Nigdy nie byłem fanet tej marki ale gdy w końcu zakupiłem E36 poprostu zakochałem się w tym samochodzie. Świetny układ jezdy , jednoska 2.5L M50B25 była kapitalna. Mam cięzką nogę natmiast praca silnika przy przegiebu 350 tyś była bez zastrzeżeń. Radość z jazdy !
3,6
~hooligun@interia.pl
Sedan 318 tds 90KM 66kW
No coz. Wczesniej mialem Audi 100, A4 i Mercedesa 124. Niestety BMW w tym porownaniu wypada beznadziejnie.
~whoockash@tlen.pl
Sedan 320 i 150KM 110kW
Praca silnika to muzyka dla uszu, najpiękniejszy utwór skomponowany przez mistrzów. Z elastycznością trochę słabo wysoko położony moment obrotowy oraz stosunkowo mała moc (150 km minus LPG) narzucają konieczność czestej zmiany biegów. Dobrze ze w tym aucie to przyjemność :-) (Silnik)
~thundernow@o2.pl
Sedan 318 tds 90KM 66kW
Jezeli ktos potrzebuje autko na codzien bez super osiagow to autko jest naprawde sympatyczne. Bardzo atrakcyjnie wyglada.
~serafin2001
Sedan 320 i 150KM 110kW
Cena zakupu jest atrakcyjna. Jak się trafi na dobry egzemplarz to auto jest nie do zdarcia. Daje mi ogromną przyjemność z jazdy i przyciąga wzrok. Rzadko zdarza się szybszy na drodze. Niesamowicie ładna sylwetka auta w tym wieku. Na każdym kroku czuć, że to auto z górnej półki. Jak raz kupisz BMW to prawdopodobnie nie będziesz chciał innego samochodu. Utrzymanie dwulitrowego BMW dla normalnie zarabiającego człowieka nie stanowi problemu.
~Dawid
Sedan 316 i 102KM 75kW
Jakość materiałów wnętrza w wersji podstawowej bez skóry porównywalna z innymi autami z tamtego okresu. Blacharka w tym modelu stoi na wysokim poziomie. Jedynie niski poziom posiada rama atrapy grilla która po przetarciu wykazuje tendencję do pojawiania ognisk korozji.
BMW Seria 3 E36 Sedan