Lista ocen BMW Seria 3 E36 Sedan (703)

~kelto
Sedan 318 i 115KM 85kW
Powiem tak. Wszyscy psioczący na bmw nie zniechęcili mnie żeby w wieku 40 lat kupić e36. Nie żałuję. Fakt auto kupiłem z Niemiec od 1 wł. Kosztowało mnie więcej niż w Polsce. Z serwisem ok. 11000 zl. Auto bardzo tanie w serwisie
4,1
~kychu@gazeta.pl
Sedan 316 i 102KM 75kW
Na auto zachorowałem już dawno, fajnie się prezentuje, jest dobrze wykonane wewnątrz, i ciche. Uważam że za tą cenę jest to dobry wybór
~Marcin
Sedan 316 i 102KM 75kW
Ogólem mówiąc naprawte bardzo dobre auto. Az czuc że wszytko jest wykonane solidnie i z głową a przy odpowiedniej eksploatacki to jest igła nie do zdarcia!
~arti632@wp.pl
Sedan 325 i 192KM 141kW
nie jest to auto dla kogoś kto potrzebuje pojazd do przemieszczania się z punktu a do b , nastraja do szaleństw na drodzie, tylni napęd potrafi zaskoczyć,a silnik przy niskich obrotach nie zachwyca momentem obr. ale w tej klasie aut w tych rocznikach ciężko o coś lepszego
~Krolik_Soho
Sedan 320 i 150KM 110kW
Generalnie auto super jeśli chodzi o to co daje: przyjemnosć z jazdy, trochę adrenaliny, elementy lepszego auta w postaci rzeczy kórych nie znajdzie się w innych autach, ale niestety utrzymanie auta jest kosztowne. Począwszy od wymiany oleju, do 2 litrowego silnika wlewa się 7 litrów oleju :)). Poza tym czesci sądrogie, nawet te zamienniki, ale najgorsze to jest lanie w bak. Trasa znośnie ale krótkie odcinki czy miasto to już się wir w...
~GrzP
Sedan 318 i 115KM 85kW
Auto o ładnym wyglądzie nawet jak na podeszły wiek (15 lat). Bez większych usterek, tylko małe awarie elementów zużywających się. Kultura na poziomie w końcu to BMW. Radość z jazdy - nic dodać nić ująć. Napęd na tył - troszkę trzeba uważać na śliskich zakrętach z gazem. Ogólnie auto godne polecenia dla ktoś kto ma dość przeciętnych wozideł.
~cielak89@wp.pl
Sedan 320 i 150KM 110kW
Rewelacyjny samochód, w tym przedziale cenowym baaardzo mocna pozycja. Czy kupiłbym jeszcze raz? Kupiłbym 5 razy.
3,6
~Stinger
Sedan 318 i 115KM 85kW
Ogólnie auto bardzo miło wspominam mimo że miałem z nim trochę problemów. Chętnych do zakupu namawiam na rzędowe szóstki. Motory 1.6 i 1.8 nieco się kłócą ze sportowymi osiągami jakich oczekuje sie od BMW Spalanie wszystkich R6 jest bardzo podobne więc nie bójcie sie mootorów 2.5 i 2.8 bo palą tyle samo co 2.0 a osiągi o niebo lepsze
~mariusz wisniewski / autoszaniec
Sedan 316 i 102KM 75kW
Bylem bardzo zadowolony z tego auta nie nazwal bym go awaryjnym w koncu przy przebiegu 260 tys takie rzeczy sa norma ba u innych marek wyglada to duzo gorzej po tym aucie przesidlem sie do Peugota 607 (5 letniego) najbogatszej wersji i uwiezcie mi ze tesknilem mocno za moja 10 letnia E-36 dlatego dzisiaj jezdze ponownie BMW E-46 i jestem bardzo bardzo zadowolony. Lepsze od BMW jest tylko ... NOWE BMW
Dziennik kosztów dla BMW Seria 3 E36 Sedan
8,1
10,1
3,7
~adams
Sedan 316 i 102KM 75kW
Autko dla osób które nie mają rodziny oraz lubią auta które się nie psują, do silnika nie trzeba się dotykac (ew. olej wymienic) zawieszenie długo wytrzymuje nasze piękne drogi, elektryka jest dobra czasem centralny zamek lubi poświrowac ale to wina czujników w drzwiach.
BMW Seria 3 E36 Sedan