Lista ocen BMW Seria 3 E36 Sedan (703)

3,8
~MisiekSG
Sedan 318 i 115KM 85kW
Jak kupiłem to pierwsze co to wymieniłem cały rozrząd: wałek, popychacze, dzwigienki, uszczelniacze, napinacz itp Jeżdze tylko na oleju SHELL ULTRA 5W/40. Jedyny minus to że przerabia ten olej u mnie akurat 0,6L na 1000km, (według norm to 1l na 1000km) :-) Praca silnika równa, pracuje jak narazie bezawaryjnie, silnik jak najbardziej elastyczny (Silnik)
~michuer
Sedan 318 i 113KM 83kW
Ogólnie auto tanie w zakupie ,i użytkowaniu , tylni napęd daje dużo satysfakcji z jazdy porównywalne z audi 80/a4 , Jesli tylko auto nie było ciorane to będzie cieszyć nabywcę i proszę nie wierzyć w przebiegi typu 190 tyś , bo to jest poprostu nie możliwe .
~michuer
Sedan 318 i 113KM 83kW
Silniczek 1,8 113 kM jeszcze na pasku , produkcja 05,1993 daje rade , elastyczność zadawalająca , kultura pracy ok , wskaźnik chwilowego zużycia paliwa topi chęć szaleństwa , chyba najbardziej energomiczny silnik do tego auta (Silnik)
~Bartek
Sedan 316 i 102KM 75kW
Jest to moje pierwsze własne autko, nie oznacza to, że nie jezdzilem innymi. mam dość szerokie porównianie do innych marek. jestem bardzo zadowolony z zakupu tego samochodu. przejechałem nim 15 tysiecy km i nigdy mnie nie zawiódł. Jedynie czego mi brakuje to kilkanascie km i klimatyzacja.
~Kris
Sedan 316 i 102KM 75kW
Bardzo dobre nieduże auto. Stylistyka przetrwa jeszcze wiele lat. Mimo, że najmniejsze z rodziny BMW w tamtym czasie, to po odpaleniu silnika od razu czuć, że to coś innego niż Golf. Odrobina luksusu na codzień :)
4,1
~nowy212@wp.pl
Sedan 325 i 192KM 141kW
Nie mam żadnych krytycznych uwag do tego modelu, jest to moje 2gie BMW. Jeśli kupisz egzemplarz prawidłowo eksploatowany, nie posklejany z 2 różnych kawałków samochodów, a niestety zdarzają się takie na rynku, odwdzięczy się bezawaryjną jazdą, ogromną przyjemnością jazdy. Radzę kupowac raczej samochody z większymi silnikami min 320 mniejsze nie maja sensu. Nie jest to auto dla kogoś kto szuka taniego środka do przemieszczania się, niech lepiej...
~Aice_de
Sedan 318 i 115KM 85kW
Witam. Kupilem ten samochod, ze wzgladu no to ze potrzebowalem samochod na kilka miesiecy, na dalekie trasy. A wiec tak pomyslalem ze zaufam niemieckiej technologi, oczwyscie w zakresie mojego budzetu, jaki mialem przeznaczony na ten samochod. Kupilem go za okolo 5.000pln, z racji tego ze mialy to byc naprawde duze przebiegi, w krotkim czasie, zainwestowalem okolo 1.500pln, w wymiane roznych podzespolow. Odebralem auto od mechanika, pojechalem...
4,1
~adamek83
Sedan 320 i 150KM 110kW
Auto jak na swoje latka jest bardzo ciekawą ofertą na rynku ,tylni napęd latem jest poezją zimą troszkę denerwuje i wymaga skupienia spalanie fajne awaryjność mała ,budowa prosta ,większość napraw do wykonania samemu w domu , części w bardzo przystępnych cenach dostępne od ręki.Ogólnie świetne auto o ponadczasowym wyglądzie.
~radek-841@wp.pl
Sedan 318 i 113KM 83kW
przyjemny samochód do jazdy. Dużo jeżdżę (może nie aż tak dużo, ale 25 tys rocznie to już coś...). Potrzebowałem samochodu, który byłby bezpieczny ,elastyczny, i odpowiednio duży. Wybór marki zupełnie przypadkowy, ale można polubić BMW... bo w sumie to bardzo dobra marka, tylko ma pecha do właścicieli - pokutując za swój sukces;)
~malashu
Sedan 316 i 102KM 75kW
Auto prowadzi się super, jedzie jak po sznurku na zakrętach. Dobrze tłumi polskie nierówności. Jak na swój wiek (w końcu 14 lat ma) auto trzyma sie świetnie niewielkie bąble przy drzwiach pod lakierem ale to niewielkim kosztem da się naprawić. Wciąż aktualny, klasyczny i atrakcyjny wygląd przykuwa wzrok (niestety policji też:/). Dużo miejsca, przestronne wnętrze jak dotąd jedno z lepiej zaprojektowanych wnętrz. Pojemny bagażnik mimo kola...
BMW Seria 3 E36 Sedan