Lista ocen BMW Seria 3 E36 Sedan 316 i 100KM 74kW 1990-1993 (15) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 30 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~oldhondafan
Sedan 316 i 100KM 74kW
Przypadek sprawił, że moją Hondę Civic rozbił kolega. Potrzebowałem auta na szybko i trafiło mi się 316i za czapkę drobnych:) Jako zwolennik japończyków nie byłem faktem zachwycony, ale... Po pierwszej przejażdżce zmieniam zdanie o 180*! Auto mimo seryjnego zawieszenia prowadzi się doskonale trzyma się drogi. Podsterowności nie zauważyłem, nadsterowność na życzenie. Zero myszkowania na koleinach, zero \"wyrywania z rąk kierownicy\" - nigdy...
~Nieznany
Sedan 316 i 100KM 74kW
zawieszanie w Bmw można powiedzieć ze jest bardzo dobre jeśli jest w pełni sprawne nie ma luzów itp u mnie niestety muszę nad zawieszeniem trochę popracować ale części dosyć tanie łatwo dostępne wiec nie dramatyzuje. jeśli chodzi o jazdę zimą to trzeba się zaopatrzyć najlepiej w nowe zimówki tylny napęd plus lekki tył powodują ze łatwo wpaść w poślizg lub łatwo się zakopać
~byczu@o2.pl
Sedan 316 i 100KM 74kW
HMm tutaj poprostu Bajka ... Bmk choć 11 letnia świetnie trzyma sie drogi ( zero Tunningu ) wspomagenie nie za mocne dzięki czemu czuje sie że się prowadzi. Zawiszenie stosunkowo twarde ale doskonale się nadaje na Polskie drogi. Niemiecka solidność jeśli chodzi o układ jezdny.
~Rychu_90
Sedan 316 i 100KM 74kW
Na zimówkach 15 cali i cienka opona 195 nie jest źle. Problemem może być szersza opona letnia. Ja mam 16 cali 205 i w koleinach trzeba uważać gdyż trochę autkiem rzuca na boki. No i co najważniejsze jak to w BMW napęd na tył - coś fantastycznego!
~mareku6@wp.pl
Sedan 316 i 100KM 74kW
Sprowadziłem auto z niemiec ponad dwa lata temu no i po tych dwóch latach i 70000 km zawieszenie przednie całe do wymiany (koszt około 500 zł) z robocizną to jeszcze nie jest tak żle, tył dzielnie sie trzyma, auto dobrze trzyma sie drogi.
~Radzio
Sedan 316 i 100KM 74kW
Ostatnio zmieniłem wszystkie amorki na bilsteina i wszystkie tuleje i sworznie; i wszystkie pozostałe podzespoły w zawieszeniu.idealnie się trzyma drogi jestem bardzo zadowolony:)
~sebas05@op.pl
Sedan 316 i 100KM 74kW
szerokie oponki... i radosc i pewnosc w prowadzeniu na zakretach;) niski profil \'\'troche tlucze\'\' na polskich drozkach, ale na zimowkach sprawa wyglada o wiele lepiej z komfortem
~siejka33@interia.pl
Sedan 316 i 100KM 74kW
Samochód dobrze się prowadzi może troche w koleinach trzeba uważać ale to podobno wada e36, no i wiadomo tylny napęd
~kaczan
Sedan 316 i 100KM 74kW
utrzymanie zawieszenia w pełnej sprawności trochę kosztuje w tym aucie , jednak w zamian oferuje coś wspaniałego
~starylis
Sedan 316 i 100KM 74kW
Wszystkich doganiam na zakretach bo sie swietnie trzyma drogi.
BMW Seria 3 E36 Sedan