Lista ocen BMW Seria 3 E36 Sedan 318 tds 90KM 66kW 1995-1998 (10) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 20 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Podróżnik
Sedan 318 tds 90KM 66kW
Przeciętnie jak na sedana, hmm z tyłu? Nie chcę siedzieć bo miejsca na nogi za dużo nie ma (szczególnie gdy z przodu kierowca, pasażer są odsunięci z fotelami do tyłu, jest jak na styk). Trzech pasażerów z tyłu lekko mówiąc też nie czuje się zbyt komfortowo. Jednak maska (już nie mówię o wersji coupe) zajmuje przeogromną część długości całego samochodu dzięki czemu, to auto ma piękną, sportową i legendarną linię nadwozia.
~thundernow@o2.pl
Sedan 318 tds 90KM 66kW
O ile przestrzeni dla kierowcy i pasażera jest sporo p tyle miejsca na tylnej kanapie jest niewiele. Wieksze osoby beda mialy klopot z dluzszymi podrozami. Chyba najwiekszym mankamentem jest brak miejsca na stopy dla pasazerow siedzacych z tylu (nie ma miejsca pod przednimi fotelami)
~hartge@o2.pl
Sedan 318 tds 90KM 66kW
W C-klasie u kolegi miejsca jakby więcej ale tu kierowca czuje się zespolony z samochodem. Przeważnie jeżdżę sam więc nie wiem jak pasażerowie, ale mi wystarcza w zupełności.
~właściciel
Sedan 318 tds 90KM 66kW
Kierowca nie ma na co narzekać, siedzi się dosyć wygodnie. Z tyłu już nie jest tak kolorowo, ale to nie mój problem.
~Bartłomiej
Sedan 318 tds 90KM 66kW
Przestrzeni zbyt wiele nie ma, ale dwie osoby napewno mogą bardzo komfortowo podróżować. W 4 czy 5 osób oraz bagaż zaczyna być ciasno.
~Watus
Sedan 318 tds 90KM 66kW
Z przodu miejsca sporo. Z tyłu jak siądą 2 wieksze osoby to trzecia już nie wejdzie. Troche mało schowków.
~hooligun@interia.pl
Sedan 318 tds 90KM 66kW
Bardzo malo miejsca z tylu, szczegolnie nad glowami pasazerow. Z przodu niewiele lepiej.
~ostal1985@tlen.pl
Sedan 318 tds 90KM 66kW
przestrzen bdb - z przodu duzo miejsca ale z tylu tez jest bdb - 4 osoby spokojnie jada na wakacje
~Kuba
Sedan 318 tds 90KM 66kW
miejsca jest w kabinie wystarczająco
~sebos
Sedan 318 tds 90KM 66kW
z przodu ok, z tylu troche gorzej
BMW Seria 3 E36 Sedan