Lista ocen BMW Seria 3 E46 Coupe 323 Ci 170KM 125kW 1999-2001 (6) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 7 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Jacek
Coupe 323 Ci 170KM 125kW
Ja chyba trafiłem na pecha. Pomimo że auto było bezwypadkowe od 1 właściciela z oryg przebiegiem. Przez ok 3,5 roku zrobiłem chyba wszystko co się w tych bmw psuje: - przekładnia kierownicza - reanimacja - awaria pompy wody - awaria termostatu - sprężyny tył - pęknięte - problemy z centralnym zamkiem - silniczek krokowy - cieknąca chłodnica - nieustanne problemy z ładowaniem - alternator 2xrobiony - 2x sworznie wahaczy przód -...
~Rafał
Coupe 323 Ci 170KM 125kW
"Odpukać", samochód jeździ niezawodnie. Umówmy się, że przy zachowaniu minimum "formalności" można utrzymać samochód w bardzo dobrej kondycji. Nie "katować" na zimnym, na ciepłym już można - BMW to wytrzymuje i nie ma z tym problemu. Po jeździe odczekać jakiś czas przed zgaszeniem i wymieniać regularnie to co trzeba bez śmiesznych oszczędności ;)
~blademccoy
Coupe 323 Ci 170KM 125kW
Do tej pory nie miałem poważniejszych usterek - poza tym że padł mi jeden czujnik w silniku i samochód mulił jakby miał 40 koni... Zazwyczaj jak coś się kończy to daje o sobie znać już wcześniej, ale należy na bieżąco naprawiać wszelkie usterki, szczególnie te poważne
~Jury
Coupe 323 Ci 170KM 125kW
Jeżeli tą typową bolączkę przed-liftów czyli urywającą się tylną belkę można nazwać poważna usterka to ok. Cena 250zł i parę godzin u mechanika. Tak to nic.
~Wojtass
Coupe 323 Ci 170KM 125kW
Hmm auto ma 235000 przebiegu trzeba wymienić to i owo np dyferencjał, dwumasę i możliwe że regeneracja Vanosa.
~Andrzej Gałek
Coupe 323 Ci 170KM 125kW
jedyną poważną usterką była wymiana dwóch tylnych osiek napędowych, po za tym normalne usterki wynikające z eksploatacji.
BMW Seria 3 E46 Coupe