Lista ocen BMW Seria 3 E46 (434) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 598 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~mrkomar
Sedan 1.9 318i 118KM 87kW
Auta te można już kupić za rozsądną cenę a niezawodność wykazują bardzo dobrą, koszta eksploatacji są porównywalne z kosztami użytkowania aut innych marek. BMW jest solidnie wykonane w wielu detalach, jak się o auto dba to na pewno będzie służyć wiele lat.
~Witold
Touring 330 d 184KM 135kW
Mimo wieku, dwunastolatek, pali zaskakująco mało jak na 3l (diesel) średnia cyklem mieszanym ale spokojną jazdą 5.8l Konkurencja dopiero teraz dochodzi do tego co BMW już dawno oferuje, za 20tys zł można w dobrym stanie kupić, i luksusu nieco zażyć. Polecam
~jarek
Sedan 2.5 323i 170KM 125kW
Wiem ,że kosztuje sporo auto, lecz porównując do Galanta z 2001, accorda z podobnych lat i avensisa to BMW bije wszystkie auta na głowę, sam nie wiedziałem ,że kupie to auto dopóki się nie przejechałem wtedy olałem wszystkie Japończyki i się zakochałem
~pLaton
Sedan 2.5 325i 192KM 141kW
tanie to te auta nie są i bardzo dobrze. są drogie w zakupie i w eksploatacji jak również w naprawach, mało mechaników zna sie dobrze na BMW. można kupic szrota za małe pieniądze ale nie polecam bo naprawy beda kosztowac polowe auta jak nie lepiej.
0,0
~zimer89
Sedan 2.0 320d 136KM 100kW
Hmmm... tu bym polemizował. Ciężko o zadbany egzemplarz na rynku wtórnym, który nie ma cofniętego licznika nie wiadomo o ile. Mi się dobrze trafiło bo samochód od znajomego więc wiem za co zapłaciłem. Po 6 miesiącach przegląd Bawarka przeszła bez problemu :)
~Olek3
Touring 320 d 150KM 110kW
Kupowałem w 2008 r wydawało mi się drogie ale jak widzę sąsiada non stop grzebiącego przy passacie(2002R) czy słucham ile to szwagier musiał już dołożyć do scenica bo z wszystkim trzeba do ASO to myślę że może to BMW nie było takie drogie.
~Maciek
Touring 330 i 231KM 170kW
auto jest sporo drozsze przy zakupie, w serwisie i w ubezpieczalni.na kazdym kroku placi sie wiecej.tak czy inaczej w dobrej opcji zadne auto nie jest w stanie dorownac bmw.ten samochod ma swoj klimat ktorego zadna masowa marka nie byla w stanie wyprawcowac.
~kubus
Sedan 1.9 318i 118KM 87kW
Dotychczas miałem 3 - letniego Fiata Bravo z mocnym silnikiem Diesela kupionego za 2 razy taką kasę jak BMW i nie dostarczył mi choćby połowy takiej radości z jazdy jaką daje to BMW! Polecam osobom, które czerpią przyjemność z jazdy.
~Leopavel
Sedan 2.0 320d 150KM 110kW
wiadomo, BMW jest \"nieco\" droższe od aut japońskich, czy innych europejskich ale różnicę czuć po przejechaniu się czy nawet kilku sekundach za kierownicą. Materiały i jakość wykonania tego auta jest o klasę wyżej niż toyoty i dwie klasy wyżej niż francuzy.
Dziennik kosztów dla BMW Seria 3 E46
8,3
10,9
12,1
~DZEJMS_320d
Touring 320 d 136KM 100kW
Powiem tak, za te pieniądze to bardzo fajne autko :) Przyjemnie się jeździ. Kupiłem je 16 grudnia - miał wtedy 194 tys km Dzis jest 23 luty a ja na liczniku mam juz 202 tys prawie 203 :) jeżdżę bardzo dużo. i jestem bardzo zadowolony z tego auta.