Lista ocen BMW Seria 3 E46 (434) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 598 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~rlocus
Touring 320 d 150KM 110kW
Jeżeli chodzi o zakup używanych to myślę że stosunek jest bardzo dobry. Jest bardzo dużo BMW bardzo bogato wyposażonych i jeżeli szukalibyśmy np. VW passata czy hondy accord z podobnym wyposażeniem to ceny byłyby porównywalne. No ale serwis koszmarnie drogi. Dlatego serwisowanie w ASO odpada. Trzeba znaleźć warsztat specjalizujący się w BMW wtedy jest znośnie. Tylko znaleźć ludzi znających się na BMW i kochających je jest trudno. Mi się chyba...
~censor
Sedan 3.0 330d 184KM 135kW
Samochód w dobrym stanie i z przebiegiem poniżej 150 kkm z 2002 r. kosztuje około 11000-12000 Euro plus opłaty. Gdy Euro było jeszcze tanie to można było sobie na ten samochód pozwolić. Gdy patrzę na ceny 40000 złotych po opłatach aktualnie, to wiadomo, ze musi być to trup z przebiegiem 400 kkm. Terza taki samochód to realna cena z akcyzą to 55000 złotych. Nabywcy sami muszą sobie odpowiedzieć ,czy chcą włożyć w naprawy kilkanaście tysiecy...
~Kinder88292
Touring 320 d 150KM 110kW
Nie jest tani ale za to co oferuje to warto kupić sobie taki woz, prezentuje się świetnie, a jeszcze lepiej jeździ, wykonanie dla mnie na wysokim poziomie, materiały rewelacyyjne (u mnie w BMW dzwi fotele kierownica jest skórzana). Części trochę droższe niż do innych aut. np wahacz przód dobrej firmy conajmniej 400 zł, klocki przód 200 zł. Ale myślę, że warto zapłacić za to ten samochód tyle warty jest tego!!!
~doober@o2.pl
Coupe 318 Ci 118KM 87kW
Auto nie jest tanie w zakupie, ubezpieczenie też kosztuje nieco więcej, ale za tą kwotę dostajemy niezły kawał auta! Materiały wykończeniowe, ich spasowanie i kolorystyka powodują, że czujemy się jak w aucie o jeszcze klasę wyżej. Z resztą gdy podróżuję i spoglądam na znaczek BMW na trójramiennej kierownicy, banan pojawia się na ustach i zapominam, że musiałem wyłożyć trchę więcej kasy na auta podobnej klasy ale innych marek
~Paweł
Sedan 1.9 316 i 105KM 77kW
Kupiłem auto jak miało 11,5 roku. Uważam, że cena rynkowa nie odzwierciedla faktycznej wartości tych aut. Jakby nie patrzeć są to już dziadki i w każde trzeba będzie wrzucić trochę kasy aby doprowadzić do względnego porządku. Auto było kupione by spełnić marzenia sprzed 10 lat. Człowiek cieszy się przez kilka pierwszych tygodni a potem chce po prostu jeździć a nie ciągle myśleć o wydatkach.
~piter
Touring 330 d 184KM 135kW
Auto raczej tanie nie jest, w utrzymaniu też nie, jeśli chcemy robić na markowych częściach. Ale to jest klasa premium Jakość wnętrza bardzo dobra, dobre materiały i spasowanie części. Auto ma 10-lat a nic nie trzeszczy w środku (oprócz nieszczęsnej rolety bagażnika). Wcześniej tego nie zauważałem, ale teraz jak wsiądę nawet do nowego auta to widzę różnicę w jakości materiałów i wykończenia.
~Mariusz Wisniewski / autoszaniec
Sedan 1.9 318i 118KM 87kW
Kupilem to auto za 39tys zl w 2006 roku, byc moze przeplacilem widzialem tansze w tym roczniku lecz jestem bardzo zadowolony z tego auta nie zainwestowalem ani zlotowki w serwis. Polecam wszytki ten model pod jednym warunkiem przed zakupem sprawdz dokladnie stan techniczny auta, sprawdz przebieg czy jest rzeczywisty i oczywscie unikaj powypadkowych a z pewnoscia bedziesz bardzo zadowolony z tego modelu.
~barman1234@o2.pl
Touring 330 d 184KM 135kW
Zacznę od tego że nie każdego stać na utrzymanie takiego samochodu, ja osobiście przez pierwsze 3 miesiace od zakupu pracowałem tylko na auto :D ALe teraz jest wszystko tak jak powinno być, jeździć to sama przyjemność. Tankuje tylko paliwa premium (orlen verva, statoil diesel gold, bp ultimate). Wtryski będą wdzięczne. Ubezpieczenie ze wzgledu na pojemnośc ok 1000 zł rok
~Wampyr
Touring 330 d 184KM 135kW
za 30k można mieć e46 z najwyższej półki, które wyjeżdżając z salonu kosztowało pewnie prawie 200k pln a po 10-12latach po tym aucie w ogole nie widać wieku ani przebiegu. wszystko dzięki zastosowaniu materiałów z górnej półki i precyzji wykonania. moja 12 letnia 3jka wygląda lepiej niż większość nowych paro-letnich szewroletów/fiatów/opli itp
~henryxx
Sedan 3.0 330d 184KM 135kW
W tym przypadku całość psuje akcyza 18,6% wartości a to znacznie psuje opłacalność sprowadzenia, ale ten model z tym silnikiem kupuje osoba która wie czego chce i woli wydać trochę więcej i oczekiwać znacznie więcej niż od modeli dwu litrowych dodam że miałem wcześniej E46 320d (130 km oraz 150km) oraz E39 520 a z tego modelu jestem bardzo zadowolony