Lista ocen BMW Seria 3 E46 (434) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 598 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~bmw33333
Touring 320 d 136KM 100kW
mysle ze wart jest tych pieniedzy ja za swoj dalem w niemczech 3,500euro kupilem go taniej ze wzgledu na przebieg 370 000tys teraz ma 385 000tys wiem to sporo ale wiekszosc tych aut ma takie przebiegi niestety i mimo tak duzego przelotu nawet jedna nitka na fotelu nie jest przetarta nie tak jak w przypadku aut japonskich wiec cos za cos!!!
~blademccoy
Coupe 323 Ci 170KM 125kW
Nie jest to samochód ekonomiczny - ale należy podkreślić że jego jakość wykonania jest bardzo wysoka. Na pewno poleciłbym ten samochód, o ile ktoś może lekką ręką wyrzucić około 2 tysięcy miesięcznie na utrzymanie tego samochodu. Ja uważam że wrażenia których dostarcza są tego warte. Lepsze może być tylko M3;) (albo ewentualnie 328Ci lub 330Ci)
~Spido, spido@polbox.com
Sedan 1.9 316 i 105KM 77kW
E30-tki bardzo teraz potracily na wartosci, dlatego jeszcze korzystniej jest taki model kupic. Sam pomysl: Wlisz wydac 8 kafli na pordzewiale Uno z `88, czy tez znalezc Bmw perelke z `89 za 9 patykow w bardzo dobrym stanie? DLaczego te samochody maja tak niskie ceny? Bo maja taka opinie, ze BMW tzn Bedziesz Mial Wydatki, ale to g*** prawda - zareczam.
~m_dysarz
Coupe 328 Ci 193KM 142kW
Cena zakupu na poziomie 16-17 tys. zł za auto 15-letnie może nie jest najniższa, ale w stosunku do jakości i komfortu jazdy jest jak najbardziej akceptowalna. Nie warto wybierać egzemplarzy najtańszy, ponieważ koszty "startowe" będą ogromne, a auto zmęczone życiem. Polecam zadbana egzemplarze za średnią cenę.
~qba
Sedan 2.0 318i 143KM 105kW
Właściwie tutaj najbardziej się zawiodłem na tym aucie. Posiada ono kilka niedoróbek których próżno było szukać w moim poprzednim aucie pozycjonowanym kilka segmentów niżej i kilka lat starszym. Owszem, jakość wykończenia wnętrza czy spasowania karoserii jak najbardziej w porządku, jednak znajdzie się parę irytujących przypadłości.
~Robert
Sedan 1.9 318i 118KM 87kW
BMki zawsze trzymaja sie w cenie,takze za ten sam rocznik mozna kupic duzo taniej na przyklad astre,czy vectre ale jakosciowo to juz chyba gorsze auta.Polecam znalesc swoj model za granica bo auta np w Niemczech,Holandii czy Szwajcarii z tego samego rocznika co w Polsce sa o niebo w lepszym stanie i z reguly w lepszym wyposazeniu
~2fast2furious
Touring 320 d 150KM 110kW
Auto można kupić za naprawdę nie duże pieniadze, koszty utrzymania to już inna cena, jakość auta bardzo wysoka, karoseria pomimo 8 lat w stanie IDEALNYM, tak samo w środku jak nowe. Gdyby teraz miał na liczniku 50 kkm prawdopodobnie byłoby to w dalszym ciągu wiarygodne, zero oznak użytkowania na samochodzie.
~pan Ziele
Touring 320 d 150KM 110kW
Bmw to klasa wyzsza pod wzgledem jakosci wiec niemozna oczekiwac ceny zakupy czy czasem czesci lub serwisowania na poziomie samochodwo nizszych klas ;] Jak dla mnie cena w stosunku co za nia otrzymujemy jest bardzo dobra choc wiadomo w miare jedznia apetyt rosnie....i zawsze moglo by byc lepiej no ale do nastepnego modelu hehhe
~Majkel
Sedan 2.0 320d 136KM 100kW
Myślę ,że jak ktoś trafi na dobry egzemplarz,to będzie na prawdę zadowolony,jednak na rynku jest mnóstwo powypadkowych aut,którymi handlują domorośli szpece poprawiając je w garażu na szybko przed wizytą klienta.Mimo kilku wad skusiłbym się ponownie na to auto,chociaż nie wiem,czy nie zastanowiłbym się nad A6
~toja
Touring 320 d 150KM 110kW
Gdy zaczołem szukać samochodu uwazałem że kupno bmw to snobizm i nepotrzebne przepłacanie za znaczek ale im więcej samochodów w tym przedziale cenowym zobaczyłem moja opinia na ten temat zmieniała sie Teraz wiem że wyższe ceny aut takich jak bmw czy audi są uzasadnione(a może nawet jeszcze za niskie w stosunku do tego co oferują)