Lista ocen BMW Seria 3 E46 (434) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 598 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Krakus 2
Touring 318 d 115KM 85kW
kupując -6cio letnie i po następnych sześciu latach eksploatacji w ciężkich warunkach , twierdzę że autko było trafionym zakupem. niezawodność auta jest wysoka, nie liczę rzeczy eksploatacyjnych- tutaj kwestia jakie części się kupi czy z górnej czy z dolnej półki, ile kilometrów rocznie się robi
~Szczurson
Sedan 2.0 320i 150KM 110kW
Za tą cenę auta używanego (ceny na chwilę obecną na popularnym serwisie aukcyjnym zaczynają się od ok. 8 tyś. do ponad 30 tyś. - różne roczniki i wersje silnikowe), to jak najbardziej dobry wybór. Tylko przed zakupem trzeba bardzo dokładnie sprawdzić auto, bo można się niestety wkopać w niezłe szambo.
~Richard Smith
Compact 316 ti 116KM 85kW
Za te pieniadze mozesz miec napewno wieksze BMW nie mowiac o innej marce. Ale inna marka to inna a bmw to bmw :) Przez 2 lata eksploatacji nie zepsulo sie kompletnie nic. Wymiana zarowki, regulacja recznego to jedyne usterki. Robilem tylko na czas inspekcje wyswietlane przez komputer w aucie.
~Dzidek
Sedan 2.0 320d 150KM 110kW
Kupiłem od 1.właściciela, prywatnie w Kolonii.Niemcy mają pierdolca,jeśli chodzi o konserwację samochodu,więc mój jeszcze pachnie nowością. Jestem bardzo zadowolony,tyle,że naszła mnie ochota na nową 5,więc jeśli chcesz kupić moje BMW napisz: mar.son@wp.pl Oddam tylko w dobre ręce!
~jacek
Compact 318 ti 143KM 105kW
Wysoka cena zakupu nie odzwierciedla jakości wykonania. Solidność i bezawaryjność aut niemieckich to mit z przeszłości i widać to na rynku wtórnym. Z autopsji odradzam zakup nowego ze wszystkimi dodatkami, ponieważ po ponad roku dobrze wyposażone auto można kupić poniżej 50% początkowej wartości.
~gregor.w70@wp.pl
Touring 320 d 136KM 100kW
Czy ja wiem? Jak wiekszosc samochodow..kupisz tanio wlozysz duzo..tak w tym przypadku trzeba sie z tym liczyc..Materialy fabryczne z ktorych jest wykonany sa niewatpliwie dobrej jakosci..prozno szukac podobnych w samochodach konkurencji z tamtych lat..jest o klase wyzej..
~Lithuanian driver
Touring 320 d 150KM 110kW
Uwzgledniajac czestotliwosc remontow, ich poziom trudnosci wykonania, cene czesci zamiennych (nowych i uzywanych, ze szrotu) jak tez i cene zakupu samochodu, popierajac wszystko jakoscia materialow i wykonania i juz nie mowioc o frajdzie z jazdy, wynik jest dobry. Naprawde dobry.
~Łukasz
Sedan 2.0 320i 150KM 110kW
Bardzo dobry samochód za rozsądne piendze.Nie rujnuje budżetu.Mója10letnia betnia wygląda i jeżdzi jak nowa. Może to kwestia dbania. Wszystko działa, wnętrze niepoprzecierane. Naprawde fajne auto i zamienie je tylko na BMW. Tylko te nagłośnienie-seria do wymiany!
~Diego
Coupe 325 Ci 192KM 141kW
blisko 40 tys złotych za 8 letni samochód - nie jest to mało,jednak w mojej ocenie jest wartych tych pieniedzy. Jesli ktos szuka sportu luksusu i prestiżu jest to doskonały wybór. Jeszcze te spojrzenia zazdrosnych ludzi na ulicy naprawde warte tej nie wygórowanej ceny:)
Dziennik kosztów dla BMW Seria 3 E46
8,3
10,9
12,1
~El_guapo
Sedan 2.0 320d 136KM 100kW
Za 35.000 kupiłem auto ze skórą, ksenonami, Abeesem, sześcioma workami i wieloma innymi dodatkami, przyjemność z jazdy rekompensuje ta cenę. No i fakt że poruszacie sie BMW to jest to. Jedyne co mnie denerwuje to to, że BMW postrzegane jest jako marka dla dresa....