Lista ocen BMW Seria 3 E46 Touring (129) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 108 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Mauro
Touring 320 d 150KM 110kW
Przeglad po zakupie i nic wiecej do roboty. Czesci drogie, niektore do dostania tylko w ASO. Malo awaryjny, rozrzad na lancuchu wiec zawsze to taniej w eksploatacji. Wymieniona jedynie gumowa tuleja wahacza przedniego. Wszelkie pekniete plastiki, listwy, czujniki itp. tylko w ASO i ceny tez spore.
~jkowals@wp.pl
Touring 320 d 150KM 110kW
Oprocz problemow z elektronika nic sie nie dzieje - raz przestal dzialac tempomat przy probie wlaczenia go przy 30 kph - pomogl restart silnika :) Ciagle zbieraja sie bledy czujnika fotela pasazera w module sterujacym Airbagami co powodue swiecenie sie kontrolki poduszek.
~Cezary C
Touring 318 d 115KM 85kW
Nie mogę dać 5 gwiazdek, bo jak przez 3 lata użytkowania nie było nic do wymiany oprócz filtrów, oleju i żarówek, tak w 4 roku wymieniłem juz sporo drobiazgów typu świece, koło pasowe z paskami, zacisk hamulcowy.
~cinor
Touring 330 i X 231KM 170kW
Jak nie lubisz stada kontrolek, dziwnych dźwięków i pedantycznie dbasz o idelną sprawność - kup pakiet wizyt u psychiatry ;) Co tydzień wychodzi pierdoła, ja z tym nie potrafię żyć, więc często muszę się zajmować w/w.
~gregor.w70@wp.pl
Touring 320 d 136KM 100kW
Swirująca elektronika : moduł komfortu,wzmacniacz antenowy,klopoty z mikroprzyciskami szyby tylnej..spalone sterowanie silnika tylnej wycieraczki,przerwrana wiazka elektryczna w tylnej klapie-standardowe przypadlosci touringa :)
~Damian
Touring 318 Ci 143KM 105kW
Zdarzają sie małe usterki ale łatwo je naprawić dzieki opisom na forach. Dając do mechanika trzeba znaleźć kogoś kto naprawia BMW. Typowy mechanik od wszystkiego raczej zrobi wiecej złego niż dobrego.
~Przem777
Touring 320 d 136KM 100kW
Na trzy lata zaliczyłem z drobnych usterek pęknięcie linki tylnej szyby, utratę szczelności uszczelki przy chłodnicy spalin, nieszczelność przewodów przelewowych i parciejące przewody podciśnieniowe.
~Emil
Touring 328 i 193KM 142kW
Jak na wiek i przebieg auta jest ok. Poza \"usterkami\" spowodowanymi stanem naszych dróg, wymienilem czujniki wałków rozrządu i napinacz hydr. łańcucha rozrządu - łączny koszt - 320,- PLN.
~Piotrek
Touring 330 i X 231KM 170kW
Jak dbasz tak masz. Przy 20 letnim samochodzie zawsze będzie coś do zrobienia, ale nawet jak świecą jakieś żółte kontrolki to i tak jedzie i nie zostawi cię na drodze.
~BędzieMocWrażeń
Touring 320 d 150KM 110kW
Dopracowanie według niemieckiej szkoły powoduje, że drobne usterki są w tym przypadku sporadyczne, a kiedy się pojawiają bez problemu można kupić każdy nawet drobny element.
BMW Seria 3 E46 Touring