Lista ocen BMW Seria 3 E46 Touring (123) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 114 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Prezes-51
Touring 320 d 136KM 100kW
Do 140 km/h jest cicho jak na mszy podczas kazania i jeżeli jedziemy sami (bez pasażerów) to nawet nie usłyszymy chrapania czy kasłania. Powyżej tej prędkości lekko słyszalny jest szum przepływu powietrza, ale to nieco zagłusza nam praca silnika (posiadam Diesla 2.0 M47).
~Daw
Touring 320 d 150KM 110kW
Jak na diesla przystało nie da się ukryć co pracuje pod maską.Trochę denerwujące skrzypienie na nierównej drodze w okolicach szyb w przednich drzwiach,po delikatnym opuszczeniu szyb przestaje.Niektórzy zwalają winę na uszczelki ale to szyby,mały mankament \"3\" .
~Przem777
Touring 320 d 136KM 100kW
Mimo iż jest to diesel, do 2000 rpm można odnieść wrażenie, że dosłownie nic nie słychać. Najwyżej szum opon. Przy wyższych obrotach, silnik już zaczyna hałasować. często pękająca rura wydechowa może skutecznie tę ciszę zakłócać.
~qgarmin
Touring 330 d 184KM 135kW
tak cicho jest tylko w autach wysokiej klasy-takim jest BMW 330d.jestem mile zaskoczony.A gdy już słychać silnik,to aż miło posłuchać tej rzędowej szóstki.W czasie jazdy słychać jedynie szum opon i \"pompowtryski grupy VW: ;-)
~predator
Touring 320 d 150KM 110kW
Mam porównanie z innymi pojazdami i mogę śmiało powiedzieć, że to auto jest świetnie wyciszone. Przy prędkości 150KM/h słychać jedynie szum wiatru. Z kół przedostają się do wnętrza dźwięki które praktycznie są niesłyszalne.
~rlocus
Touring 320 d 150KM 110kW
Diesel. Ale chłopaki z BMW pokombinowali tak, że dźwięk silnika jest bardzo przyjemny dla uszu. Trochę jak benzynka, za to brawo dla konstruktorów. Samochód cichy, mnie tylko przeszkadza wiatr w relingach powyżej 120 km/h.
~jakubgorski@yahoo.com
Touring 330 i 231KM 170kW
Mogło by być lepiej ale zaznaczam, że wyciszenie w samochodzie to mój priorytet i patrzę na to przez pryzmat Lexusa GS. O niebo lepiej jest w serii 5, która po prostu jest o wiele bardziej komfortowa. Mogę poświęcić osiągi dla wygody.
~Pablo
Touring 318 d 115KM 85kW
I tu znów porównam do koncernu VW z tamtych lat, jest dużo lepiej. Audi A4 jest głośniejsze, nie wspominając o golfie, passacie itd...ale już do Hondy Accord z 2004 roku nie ma co porównywać
~BędzieMocWrażeń
Touring 320 d 150KM 110kW
Wysoka jakość materiałów, grube wykładziny, solidne spasowanie i kulturalna praca silnika powodują, że wyciszenie stoi na wysokim poziomie (jak na tą klasę aut ).
~barman1234@o2.pl
Touring 330 d 184KM 135kW
Wyciszenie bardzo dobre, przy jeździe miejskiej praktycznie nic nie słychać, jedynie piękny dzwiek 6 cylindrów na wyższych obrotach. Przy 180 słychać szum powietrza
BMW Seria 3 E46 Touring