Oceny BMW Seria 3 E46 Touring 318 d 115KM 85kW 2003-2006

BMW Seria 3 E46 Touring 318 d 115KM 85kW 2003-2006 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny BMW Seria 3 E46 Touring 318 d 115KM 85kW 2003-2006

~Krakus 2
BMW Seria 3 E46
Już 6 lat jeżdżę autem i dalej mi się podoba. Nie spodziewałem się, że BMW może dać tyle radości z samej jazdy. Choć są lepsze auta to następna marka auta którą posiądę to tylko ze znaczkiem śmigła. Nadmienię, że wcześniej nie miałem ani nigdy nie jeździłem niczym z pod znaku śmigła. Mój przebieg "startowy" 239 tys -rzeczywisty i nie kręcony na 100% - aktualny 428 tys. Jakbym auto wyszorował, plastki "zregenerował" i cofnął...
~Floben
BMW Seria 3 E46
BMW e46 FL było od dawna obiektem moich marzeń i westchnień po kilku latach wkońcu staneło na mojej posesji, moja wersja to 318d 2.0d 115KM M47 touring z grudnia 2001r,auto kupiłem bezpośrednio od pierwszego właściciela z niemiec kierownika firmy w której pracowałem, z przebiegiem 248 000km, co do stanu auto wymagalo wymiany końcówek drążków, tylnich amortyzatorów i pomalowanie przedniego zderzaka który był poodzierany, i przez okres roku...
~krakus 2
BMW Seria 3 E46
jak na auto kupione od handlarza z przebiegiem ok 300tys(licznikowy mniejszy) to spisuje się rewelacyjnie. Fakt że większe naprawy przedemną ale z wszystkich aut którymi jeździłem to BMW jest iście bezawaryjne
~Pablo
BMW Seria 3 E46
Jeśli ktoś szuka dobrze wykonanego samochodu, klasy średniej Polecam. Szukając auta, na mojej liście bmw było bardzo daleko. Kupiłem go tylko dlatego że był to pierwszy samochód (tego segmentu z silnikiem diesla), który był bezwypadkowy i z pewnym przebiegiem (po roku poszukiwań). Na dzień dzisiejszy uważam że był to słuszny wybór.
~Kierowca
BMW Seria 3 E46
Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony. Nie spodziewałem się takich wrażeń i przyjemności z jazdy. Wnętrze na prawdę na bardzo wysokim poziomie. Ergonomia i komfort - piątka z plusem. No i prezentuje się wyśmienicie, a to też ważne, żeby podchodząc do samochodu wiedzieć że wsiada się do jednego z ładniejszych.
~Tomek
BMW Seria 3 E46
Autko prowadzi się bardzo dobrze, mimo że to kombi nie ucieka na zakrętach jak np. w Audi a4, zawieszenie super ! W środku cicho i przyjemnie , kopkit ma tyle zwolenników co i przeciwników mi się osobiście podoba :) Auto godne polecenia jeżeli ktoś lubi sportową jazdę dla rodziny z dzieckiem raczej nie polecam, chociaż tragedii nie będzie. :))
~Salatawei
BMW Seria 3 E46
Auto jak na 115 koni i tym ciężarze nawet daje radę,wygodnie się jezdzi. Ogólnie to polecam jeśli ktoś jezdzi po mieście i potrzebuje coś większego niż sedan
~tsukinousagi
BMW Seria 3 E46
Laleczka. Jakość adekwatna do ceny. Komfort jazdy rewelacyjny. W porównaniu do gimbusów jak na kombiacza to idzie bardzo lekko.
~Krakus 2
BMW Seria 3 E46
uzupełniająca opinia z przed dwóch lat. Auto dalej w moich rękach jeździ i nie chcę nic innego. Będę jeździł dopóki się samo nie rozleci lub TIR po nim nie przeleci
~marcin.s
BMW Seria 3 E46
w cenie ok 15-20tys nie ma lepszego auta który tak porażałby wyglądem i tak świetnie się prowadził jak dla mnie rewelacja .!
BMW Seria 3 E46 Touring