Lista ocen BMW Seria 3 E46 Touring 318 d 115KM 85kW 2003-2006 (11) - Całokształt

Na liście zabraknie 6 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Cezary C
Touring 318 d 115KM 85kW
Jestem 2 właścicielem w kraju i 3 ogólnie. Użytkuję autko już 4 rok i jedynie raz mnie zawiodło, ale to z mojej winy bo miałem stary akumulator, który odmówił pracy. Miałem okazję jeździć autami o podobnych gabarytach typu honda civic z 2007 lub seat ibiza z 2010 w kombi i musze stwierdzić, że moje bmw jest wygodniejsze i mniej części wymieniałem niż właściciele ww. samochodów. Jest to kombi/touring więc miejsca na bagaże jest całkiem...
~Floben
Touring 318 d 115KM 85kW
BMW e46 FL było od dawna obiektem moich marzeń i westchnień po kilku latach wkońcu staneło na mojej posesji, moja wersja to 318d 2.0d 115KM M47 touring z grudnia 2001r,auto kupiłem bezpośrednio od pierwszego właściciela z niemiec kierownika firmy w której pracowałem, z przebiegiem 248 000km, co do stanu auto wymagalo wymiany końcówek drążków, tylnich amortyzatorów i pomalowanie przedniego zderzaka który był poodzierany, i przez okres roku...
~Krakus 2
Touring 318 d 115KM 85kW
Już 6 lat jeżdżę autem i dalej mi się podoba. Nie spodziewałem się, że BMW może dać tyle radości z samej jazdy. Choć są lepsze auta to następna marka auta którą posiądę to tylko ze znaczkiem śmigła. Nadmienię, że wcześniej nie miałem ani nigdy nie jeździłem niczym z pod znaku śmigła. Mój przebieg "startowy" 239 tys -rzeczywisty i nie kręcony na 100% - aktualny 428 tys. Jakbym auto wyszorował, plastki "zregenerował" i cofnął...
~Pablo
Touring 318 d 115KM 85kW
Jeśli ktoś szuka dobrze wykonanego samochodu, klasy średniej Polecam. Szukając auta, na mojej liście bmw było bardzo daleko. Kupiłem go tylko dlatego że był to pierwszy samochód (tego segmentu z silnikiem diesla), który był bezwypadkowy i z pewnym przebiegiem (po roku poszukiwań). Na dzień dzisiejszy uważam że był to słuszny wybór.
~Tomek
Touring 318 d 115KM 85kW
Autko prowadzi się bardzo dobrze, mimo że to kombi nie ucieka na zakrętach jak np. w Audi a4, zawieszenie super ! W środku cicho i przyjemnie , kopkit ma tyle zwolenników co i przeciwników mi się osobiście podoba :) Auto godne polecenia jeżeli ktoś lubi sportową jazdę dla rodziny z dzieckiem raczej nie polecam, chociaż tragedii nie będzie. :))
~Kierowca
Touring 318 d 115KM 85kW
Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony. Nie spodziewałem się takich wrażeń i przyjemności z jazdy. Wnętrze na prawdę na bardzo wysokim poziomie. Ergonomia i komfort - piątka z plusem. No i prezentuje się wyśmienicie, a to też ważne, żeby podchodząc do samochodu wiedzieć że wsiada się do jednego z ładniejszych.
~krakus 2
Touring 318 d 115KM 85kW
jak na auto kupione od handlarza z przebiegiem ok 300tys(licznikowy mniejszy) to spisuje się rewelacyjnie. Fakt że większe naprawy przedemną ale z wszystkich aut którymi jeździłem to BMW jest iście bezawaryjne
~Krakus 2
Touring 318 d 115KM 85kW
uzupełniająca opinia z przed dwóch lat. Auto dalej w moich rękach jeździ i nie chcę nic innego. Będę jeździł dopóki się samo nie rozleci lub TIR po nim nie przeleci
~Salatawei
Touring 318 d 115KM 85kW
Auto jak na 115 koni i tym ciężarze nawet daje radę,wygodnie się jezdzi. Ogólnie to polecam jeśli ktoś jezdzi po mieście i potrzebuje coś większego niż sedan
~tsukinousagi
Touring 318 d 115KM 85kW
Laleczka. Jakość adekwatna do ceny. Komfort jazdy rewelacyjny. W porównaniu do gimbusów jak na kombiacza to idzie bardzo lekko.
BMW Seria 3 E46 Touring