Lista ocen BMW Seria 3 E46 Touring 318 d 115KM 85kW 2003-2006 (7) - Ergonomia

Na liście zabraknie 10 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Cezary C
Touring 318 d 115KM 85kW
Na początku myślałem, że przyciski od szyb przy dźwigni zmiany biegów to kiepski pomysł, tak użytkując 4 rok ten samochód, uważam że jest to bardzo dobre rozwiązanie. Cały czas lewa ręka na kierownicy a prawą na trzymamy na podłokietniku lub dźwigni zmiany biegów to tylko lekki ruch ręką i szyby otwarte i nie trzeba łapać kierownicy prawą i szukać przełączników na ślepo lewą ręką.
~Krakus 2
Touring 318 d 115KM 85kW
lewarek dla mnie jest w dobrym miejscu, kierownica wielofunkcyjna jest przydatna, rozstaw pedałów - często jeżdżę w traperach i jest ok a żona w szpilkach też daje sobie rady. Jedynie dryblasy ze wzrostem mocno powyżej 180 cm mogą trochę narzekać na brak miejsca. Dla nich proponuję BMW seria 7
~Kierowca
Touring 318 d 115KM 85kW
Wszystko pod ręką i rozmieszczone perfekcyjnie. Bez zbędnego przepychu. Wszystkim można posługiwać się intuicyjnie. Informacje przedstawiane są w bardzo czytelny i prosty sposób. Schowków nie brakuje. Zapalniczka w bagażniku jest. Podnoszona tylna szyba w klapie to bardzo praktyczna rzecz.
~Krakus 2
Touring 318 d 115KM 85kW
no jest to co trzeba pod ręką, kierownica wielofunkcyjna przydaje się w czasie jazdy. Ilość obrotów kierownicy i jej wielkość jest ok. Przyciski otwierana szyb koło lewarka- mogą być. Może to nawet lepsze rozwiązania niż w drzwiach
~marcin.s
Touring 318 d 115KM 85kW
no faktycznie tu miejsca z tyłu nie jest za wiele dorośli większych rozmiarów raczej nie będą mieli komfortowo mało miejsca na nogi ale przód mi tam pasuje.
~krakus 2
Touring 318 d 115KM 85kW
wszystko pod ręką. Nie mam nic do zarzucenia
~Pablo
Touring 318 d 115KM 85kW
Wszystko na swoim miejscu.
BMW Seria 3 E46 Touring