Lista ocen BMW Seria 3 E46 Touring 318 d 115KM 85kW 2003-2006 (9) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 8 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Cezary C
Touring 318 d 115KM 85kW
Nie zależnie od pory roku mam ustawione 18°C na klimatroniku. Male pokrętło między środkowymi nawiewami ustawia czy powietrze ma być chłodne czy ciepłe. W zimę na maks 3 czerwone kropki i jest ciepło, tata w swojej hondzie musi ustawić 21°C by mieć jak ja. W lato ustawiam nawiew na nogi i uchylam szyby i jest w porzadku. Jak jest gorąco to wystarczy włączyć klimatyzacje i tryb auto i dość szybko jest przyjemna temperatura i tryb auto rzadko...
~Kierowca
Touring 318 d 115KM 85kW
Automatyczna klima jest świetna. Wielki plus za osobną regulację temperatury powietrza skierowanej z kratek na konsoli i automatycznie uruchamiający się obieg zamknięty. Wydajność klimy bardzo dobra. Co do ogrzewania w zimie ciężko mi powiedzieć bo jeszcze o tej porze roku nie używałem auta.
~Krakus 2
Touring 318 d 115KM 85kW
czuć przebieg auta.trochę dłużej się grzeje kabina, klima też gorzej mrozi ale też nie powiem, że tragedia jest. Mam porównanie z przed 6-ciu lat i dla kogoś kto nie wie jak powinna mrozić czy grzać to nawet nie kapnie się, że mogłoby to działać efektywniej
~Krakus 2
Touring 318 d 115KM 85kW
Po takim przebiegu delikatnie dłużej kabina się już nagrzewa, chyba już nagrzewnica odczuwa swoją eksploatację. Klima w lecie spokojnie wydala, podgrzewane fotele zimą przydają się
~marcin.s
Touring 318 d 115KM 85kW
nagrzewa się dosyć szybko aż sam jestem zaskoczony ok 7min i już się robi cieplutko a klima jak na razie mrozi że aż miło .
~tsukinousagi
Touring 318 d 115KM 85kW
Można wszystko manipulować ręcznie, nie ma automatu więc mam tak jak ja chę a nie komputer.
~krakus 2
Touring 318 d 115KM 85kW
klima mrozi szybko, ogrzewanie też działa skutecznie, fotele podgrzewane-radość dla pupci
~Salatawei
Touring 318 d 115KM 85kW
Klimatronik spisuje się wyśmienicie grzeje i chłodzi jak powonien
~Pablo
Touring 318 d 115KM 85kW
Jeśli filtr kabinowy wymieniony, klima nabita nie ma powodów do marudzenia
BMW Seria 3 E46 Touring