Lista ocen BMW Seria 5 E39 Sedan (191) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 321 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~grzechu133@op.pl
Sedan 3.0 530d 193KM 142kW
za kwotę ok 30-35 tys. otrzymujemy kawał solidnego luksusowego auta z bardzo bogatym wyposażeniem.nie warto szukać okazji za 25-28 tys.zł 530D po liftingu ponieważ wiem że się zdarzają ale kto w takiej cenie sprzeda nam dobre bezwypadkowe autko?ta różnica kilku tyś wroci podwójnie i się zemści takie jest moje zdanie
~poznaniak
Sedan 2.0 520i 150KM 110kW
Auto w dobrym stanie z tego rocznika to rzadkość, ale za cenę 10 tys. plus zakładka ok 1000 zł na pierwsze naprawy mamy auto, które swoją jakością przewyższa inne samochody. Oczywiście, koszty kosztami, ale jak się dba o auto, sprawdzi porządnie czeka nas tylko eksploatacja - olej, filtry, tarcze itp.
~tomasz sendecki
Sedan 3.5 535i 235KM 173kW
E39 się cenią. I bardzo dobrze! Ja za swój egzemplarz zapłaciłem 13 tysięcy, a auto pochodzi z 1996 roku. Ktoś pomyślałby, że coś ciężkiego upadło mi na głowę. Otóż nie. Moja Beata potrafi tyle samo lub więcej niż współcześnie sprzedawane samochody. Warta jest każdej zapłaconej złotówki.
~skurabmw
Sedan 4.4 540i 282KM 207kW
za nie duże pieniądze mamy piękną i szybką limuzyne ,e39 i e38 są ostatnimi BMW nie zrobionymi po kosztach i nie były nastawione na trzepanie kasiory z napraw po skończeniu gwarancji ,w przeciwieństwie do wszystkich nowszych aut ,które dziwnym trafem po ukończeniu gwarancji nagle zaczynają się psuć i sypać
~jarex
Sedan 2.8 528i 193KM 142kW
UWAGA! Wydaje się że samochód można kupić za stosunkowo nieduże pieniądze. Nic bardziej mylnego. Dużo jest atrakcyjnych ofert. Jednak trzeba uważać na to co się kupuje, bo w ok. 80% samochody mają nieciekawą historię i łatwo o rozczarowanie kupując zwłoka. Przeważnie są to samochody powypadkowe, składane.
~ZALLUK
Sedan 2.2 525i 170KM 125kW
Cena zakupu ok, za takie samochód. Warto troche dolozyc pieniedzy i kupic nowszy, bo elektronika w tym aucie dziala bez zarzutu przez pierwsze 5-6 lat, pozniej trzeba bulic i to ostro. Teraz mam plan by to sprzedac i zmienic marke na jakas azjatycka, ale wroce jeszcze do bmw, ale nowego.
~Maciek
Sedan 3.0 530d 184KM 135kW
Jak na auto z końca lat 90-tych zdecydowanie bezkonkurencyjne. Mercedesy już dawno zjedzone przez rudą, a Audi A6 niestety nie mogły się pochwalić mocnym i niezawodnym dieslem. Za te pieniążki auto spełnia wymagania, jest duże, szybkie i daje poczucie bezpieczeństwa.
~Franky
Sedan 2.5 525i 192KM 141kW
Gdybym kupił na allegro pewnie byłoby idealnie, jednak zapłaciłem za stare auto tyle, że neiwiele dokładajac miałbym e 60. Jednak nie patrząc na ceny rynkowe w Polsce uważam, że warto zapłacić za to auto. Niedługo mimo szczerych chęci nie da się już kupić takiego auta.
~husarz
Sedan 3.0 530d 184KM 135kW
Ciężko trafić dobry egzemplarz, a z kolei cena takiego 10 latka może osiągać poziom cen 5cio letniej Octavii, co znów wydaje się przesadą. Jednak za te pieniądze kupujemy prawdziwą limuzynę, z wieloma świetnymi rozwiązaniami. Większych napraw jednak nikomu nie życzę.

Usterki BMW Seria 5 E39

BMW Seria 5 E39 – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Kris
Sedan 2.8 528i 193KM 142kW
Za dobrą E39 trzeba zapłacić, większość 5-tek na polskich drogach to trupy. Im tańsze tym wiecej trzeba będzie później w nie włożyć, nie kupi się dobrego egzemplarza poniżej 20 tys. zł, chyba że ktoś będzie chciał szybko sprzedać i będziemy mieli wyjątkowe szczęście.
BMW Seria 5 E39 Sedan