Lista ocen BMW Seria 5 E39 Sedan (191) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 321 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Jacek
Sedan 2.2 520i 170KM 125kW
Moja opinia tyczy się auta, które ma na dzień dzisiejszy 88tys km przebiegu. Bardzo ciężko było znaleźć taki egzemplarz. Nie ukrywam też, że słono kosztował bo wyszło około 30 tys zł za samochód z 2001 roku. Ale z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że warto było tyle zapłacić. Moim zdaniem na te auta z tego roku i w cenie 15-20 tys zł nie nawet co patrzeć bo ocena może znacznie się różnić od tej którą ja miałem okazję przedstawić.
~Szczepan
Sedan 2.0 520d 136KM 100kW
Zaledwie \"dobrze\" bo uważam, że ja za swoją beemkę trochę przepłaciłem. Nie uważam tych pieniędzy za wyrzuconych w błoto, raczej chodzi mi o to, że mogłem urwać z ceny jeszcze klika \"złotych\". Oprócz szyberdachu, nawigacji, ksenonów i podgrzewanych siedzeń mam wszystkie \"bajery\", które wydają mi się istotne dla bezpiecznego i komfortowego podróżowania. Uważam pieniądze, które zapłaciłem, za rozsądnie wydane.
~Krzysiek
Sedan 2.0 520i 150KM 110kW
W kwocie oscylującej wokół 1,5 najniższych krajowych myśle że wybór jeden z lepszych, bmw nie są idealne, ale baza wiedzy na ich temat jest na prawdę długa, i jak ktoś chce zaoszczędzi duzo na ewentualnych naprawach. 2.0 nie kupiłbym drugi raz bo pali tyle co 2.8, ale jak ktoś nie szuka auta do ścigania się pod remizą i nie będzie mu szkoda wrzucić czasem kilku stów, to myśle ze nie będzie zawiedziony.
~Dominik P.
Sedan 3.0 530d 193KM 142kW
W chwili pisania tej opinii koszty tych samochodów wahają się w granicach 7 - 20 tys. zł. Z budżetem opiewającym na 20-25 tys. zł lepiej jest kupić auto za 13-15 tys. i resztę pieniędzy przeznaczyć na początkowy serwis. Przed zakupem oglądałem różne egzemplarze w okolicach 19-21 tys. i niestety KAŻDY był w mniejszym lub większym stopniu trupem - mimo, że sprzedający zarzekali się że "to igła panie".
~Łukasz
Sedan 3.0 530d 184KM 135kW
BMW E39 w dislu 3 litrowym w pełenej opcji warta jest jakies 32-35 tys z 2000r na ta chwile. Za te pieniądze naprawde warto bo miazdzy konkurensje. AUDI w tej cenie ma tylko 2.5 TDI bo 3.0 były w późniejszych rocznikach, passat i inne klekoty z 1.9 TDI sie chowają, japończyki np Avensis to jakiś żart. Jedynie zastanawiałem sie nad BMW 7 :) ale tam tylko 4.0 D a te były wtedy drogie.
~Dawid
Sedan 2.5 525d 163KM 120kW
Ceny samochodu zebrane z kosmosu. Koszt zakupu używanej E39 z dieslem zależy od sprzedawcy i naszego portfela. Dla mnie osobiście samochód nie wart jest więcej niż 13000zł. Niestety większość modeli jest albo złożona z dwóch sztuk albo już mechanicznie do znacznych inwestycji. Turbo, Wtryski, Hamulce, oleje, filtry, jeśli doliczymy np amortyzatory to 5000zł.
~Drzeq
Sedan 2.5 523i 170KM 125kW
Jeśli poszukujesz BMW, przeglądaj oferty z wyższej półki cenowej. Przy zakupie tej marki nie można oszczędzać - na rynku jest wiele "okazji", które nie nadają się do jazdy. Jednak jeśli znajdziesz zadbany egzemplarz, warto zapłacić więcej - różnica w cenie szybko się zwróci. E39 523i to samochód bezawaryjny, bardzo komfortowy i dający mnóstwo radości z jazdy.
~Erestes
Sedan 2.5 523i 170KM 125kW
Dziś za niewielkie pieniądze można mieć bardzo dobrze wyposażone auto, które dostarczy nam wiele przyjemności z jazdy. Należy jednak zwracać uwagę na stan auta podczas jego zakupu. Jeżeli poprzedni właściciel nie troszczył ise odpowiednio o auto to lepiej sobie je odpuścić, bowiem doprowadzenia auta do stanu nie budzącego zastrzeżeń może okazać się kosztowne.
~r4ll
Sedan 3.0 530i 231KM 170kW
Zakupiłem auto za nieco ponad 20 tyś zł. Daje mi niesamowity komfort, elegancje, wyciszenie, przestrzeń i radość z jazdy. Auto ma 15 lat więc niektóre drobne usterki to norma - po prostu zmęczenie materiału. Niemniej nie zamieniłbym na żadne 5-8lat młodsze auto w podbnej cenie (ople/alfy itp.) które nie oferują nawet ułamka tych doznań co BMW.
~Bartosz
Sedan 2.0 520i 150KM 110kW
Jezeli za 15tys mozna kupic auto, ktore oferuje wszystko to co wiekszosc nowych aut, a przy tym nie jest to gniot, tylko ostatni bastion prawdziwej motoryzacji to bez dwoch zdan daje 5. Przy zarobkach na poziomie 5tys stac Cie na wszystko, a w zamian dostajesz wyciszona, agresywna, kultowa limuzyne z charakterem.
BMW Seria 5 E39 Sedan