Lista ocen BMW Seria 5 E39 Touring 525 d 163KM 120kW 2000-2004 (12) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 4 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~PaDRE
Touring 525 d 163KM 120kW
To jak ten samochód trzyma się drogi, jak wchodzi w zakręty, jak się prowadzi...to powinna być osobna kategoria pod tytułem BMW! Żadnym innym samochodem nie jeździło mi się tak dobrze, tak komfortowo, płynie się po drodze...a gdy trzeba się spiąć, wystrzelić, wejść szybko w zakręt...to jest to do czego BMW zostało stworzone. Wielki plus, ogromny plus za jakość prowadzenia i trzymanie się drogi!
~sajmon
Touring 525 d 163KM 120kW
Mam M-pakiet. Przód sportowe zawieszenie na zwykłych amorach, atył na samopoziomujących się pneumatach. Jest troche mniej komfortowe od zwykłego, ale duzo lepiej trzyma i ma mniejsze przechyły. Tył- ile nie zapakuję do bagażnika zawsze trzyma ten sam poziom- super sprawa (jadac na długie wakacje z rodzinką, nie wyglądam jak...)
~lpkozak
Touring 525 d 163KM 120kW
Prowadzenie jest doskonałe trzyma sie w zakretach jakby na szynach, swietne resorowanie, system DSC(nowa generacja ESP) czuwa nad kierowca i wiele wybacza naprawia jego drobne błędy. Natomiast pieta Achillesową jest przednie zawieszenie system wielowachaczowy sprawdza sie podczas jazdy ale trwałosc jego pozostawa wiele do życzania.
~cichyraf
Touring 525 d 163KM 120kW
Wielowachaczowe zawieszenie mocne .W zyciu nie kupil bym oryginalnych czesc w servisie bmw bo uwazam ze dobrych marek zamieniki takie jak Lemforder nie odbiegaja od oryginalu. Wiadomo Polskie drogi zabija wszystko. :-)
~Owsikrzys
Touring 525 d 163KM 120kW
Tu kosmos. Mega świetne prowadzenie. To co chcesz zrobić to robi. Pełna responsywnosc. Auto ma prawie 5m a jest przyklejone do drogi.Mam nowego golfa służbowego i tak dobrze nie jeździ.
Touring 525 d 163KM 120kW
Perfekcyjny uklad kierowniczy, rewelacyjna precyzja. Wielowahaczowe zawieszenie jednak nie jest wzorem trwalosci. Tuleje i sworznie wahaczy nie do konca potrafia sie oprzec naszym dziurom.
~Mecenass
Touring 525 d 163KM 120kW
Notoryczne problemy z zawieszeniem przednim, wyginające się tarcze hamulcowe (nawet takich firm jak Brembo). Padające tuleje i przeguby na drążkach.
~Adam - Łosice
Touring 525 d 163KM 120kW
Co by w nim nie robić, zawsze będą dochodziły do uszu podejrzane dźwięki. Poza tym układ jezdny - wzorowy.
~astachu88
Touring 525 d 163KM 120kW
no wiadomo, klasa sama w sobie. im wiecej zakretów tym lepiej :)
~wojtek.zderek@gmail.com
Touring 525 d 163KM 120kW
po prostu genialne prowadzenie i możliwość czucia auta. bezcenne
BMW Seria 5 E39 Touring