Lista ocen BMW Seria 5 F10-F11 Limuzyna 525d 218KM 160kW 2011-2013 (11)

3,6
~Piotr
Limuzyna 525d 218KM 160kW
Auto wygodne i stabilne, robi wrażenie ociężałego pomimo 218KM, ożywa dopiero po włączeniu sport, spalanie ponad oczekiwanie - średnio ponad 8l. Dobre materiały wykończeniowe. Wszystko do zaakceptowania, ale cena części i serwisu powala.
~wojtektwojpan
Limuzyna 525d 218KM 160kW
Duża wygodna limuzyna, świetna w trasę, mało poręczna aczkolwiek zwinna jak na swoje wymiary w mieście.
3,4
~RB
Limuzyna 525d 218KM 160kW
To moje trzecie BMW i na pewno ostatnie. Awaryjnośc auta jest nie do zaakceptowania. Czarę goryczy przelała awaria podczas której stanąłem w środku nocy na obwodnicy trójmiasta i nie bylem nawet w stanie zapalić silnika. Przyczyną awarii było uwaga: na skutek awarii czujnika paliwo paliwo zostało wpompowane w wiązkę elektryczną i uszkodziło układ sterujący ?!?!? Auto tydzień wcześniej było na przeglądzie w ASO. Koszt naprawy po solidnych...
~Plastyk7
Limuzyna 525d 218KM 160kW
Samochód pomimo kilku lat wzbudza zachwyt a kobiety myślą że to nówka .Model indywidual posiada wszystko co do szczęścia potrzeba również sprawdza się 4x4. Serwis jak to BMW trzeba się z tym liczyć. Usterek brak. Żwawość , przyspieszenie jak i komfort wystarczające. Spalanie 7.5 w jeździe dynamicznej bez szaleństw.Denerwuje mnie natomiast : szybko obijająca szyba przednia, brak miejsca na komórkę, twarde koła Runflat, mało miejsca na nogi dla...
~Wojciech Poznań
Limuzyna 525d 218KM 160kW
Auto uzależnia, próżno szukać poważnych wad, dużo miejsca w kabinie, słuszny bagażnik, ultra ciche auto. 2 turbiny powodują, że porównując do 520d, auto jest o wiele bardziej spontaniczne.
~Damian
Limuzyna 525d 218KM 160kW
Auto bardzo komfortowe i piękne. Gdyby tylko nie te awarie
2,9
~slimm
Limuzyna 525d 218KM 160kW
Samochod bardzo awaryjny, maly jak na ten segment. Nie daje zbyt wiele za ta cenę. Jest ładny i ma nieźle wykonczone wnetrze i przemyslany i drive - tyle dobrego mogę napisac.
2,9
~Blem
Limuzyna 525d 218KM 160kW
Wieczne awarie, słabe wykonanie, materiały kiepskie, skóra jak z plastiku, silniki nietrwałe, problemy z elektroniką... auto koszmarne w serwisowaniu, unikać. Manualna skrzynia jak z auta miejskiego typu kompakt. W tych pieniądzach polecam inne marki które biją na łeb na szyje przereklamowane BMW. Żałuje zakupu, moje ostatnie BMW.
~Grzegorz
Limuzyna 525d 218KM 160kW
No właśnie. Zawsze tj od kilkunastu lat. kupowałem samochody marki Renault. Zawsze nowe i zawsze serwisowałem u dealera u którego auto kupiłem. Nigdy nie miałem żadnych problemów z tymi autami (clio, megane, laguna II, laguna II, laguna III). BMW za 260 tys. odmówiło posłuszeństwa w tydzień po zakupie. Laweta i najbliższy serwis. Diagnostyka nic nie wykazała, samochód jeździ. Zobaczymy jak długo... Poza tym nie mam żadnych uwag. (Bezawaryjność (poważne usterki))

BMW Seria 5 F10-F11 – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

3,1
~Remor
Limuzyna 525d 218KM 160kW
Hmm powiem tak. Auto serwisowane wszsytko na bierzaco przy 238tys zatarl sie silnik na pierwszej panewce. Generalnie fajny woz oprocz tego ze albo padnie motor albo sie spali
BMW Seria 5 F10-F11 Limuzyna