Lista ocen BMW Seria 7 E32 (159)

~Barth
Sedan 735 i 211KM 155kW
6 cylindrów w rzędzie nie ma w ogóle co porównywać do zwykłych czwórek. Ocena 4, bo na 5 to może zasłużyć co najwyżej V8 4.0 (Silnik)
~niki
Sedan 750 i V12 300KM 221kW
Auto naprawdę super komfortowe i pod każdym względem naj. Ale trzeba liczyć się z kosztami z wielkim zużyciem paliwa zwłaszcza w mieście ( ma inne do jazdy po mieście), liczyć się trzeba z podwójnymi wydatkami w czasie przeglądów 12 świec, dwa filtry powietrz itp. Często tez wymienia się tarcze i klocki ( duża masa samochodu i moc). Jednak jak ktoś chce super komfortową, szybką,bezpieczna limuzynę to polecam!! Nie polecam ludziom co mają...
~marko
Sedan 735 i 211KM 155kW
bardzo udany model,inżynierowie bmw spisali się na medal,auto się bardzo powoli starzeje,jak ma lakier w bdb stanie i wypaśne felgi,nie wtajemniczeni przechodnie myślą,że to nowe auto(spotkałem już się z czymś takim)
~Konrad, Wrocław
Sedan 735 i 211KM 155kW
Bardzo dobry samochód. Wbrew obiegowym opiniom nie jest drogi w utrzymaniu. Ceny części są na normalnym poziomie jeśli kupuje się zamienniki. Niekiedy nawet można znaleźć tańsze ceny w ASO niż zamienników :D Lecz niestety samochód muszę sprzedać.
~Grzechu grzegorzcybulski@op.pl
Sedan 730 i V8 218KM 160kW
Uważam ze jest to świetny samochód. Oszczędny nie jest ale nie został do tego stworzony. Silnik 218 KM daje dużo frajdy z jazdy, zwłaszcza że jest bardzo dobrze wyciszony. Wyposażenie które jest w nim przewyższa niektóre nowe wózki. Samochód ten nwygląda klasycznie, jak prawdziwa limuzyna. Wewnątrz samochodu jest dużo miejsca zarówno dla kierowcy jak i pasażerów. Zawieszenie wręcz rewelacyjne, ale tylko jak założy się gazowe amory Sachs. Wtedy...
~masacra
Sedan 750 i V12 300KM 221kW
Idealny samochód - w brew pozorom to monstrum nie jest wcale takie drogie w utrzymaniu - po założeniu gazu pali niewiele więcej niż polonez, ale za to niezawodność i trwałość nieporównywalna. Podliczając wydatki mojego znajomego na poloneza 1996 a moją beemkę to jedynie opłaty za OC wypadają w przypadku poloneza niższe. Cena części i napraw (ciągłych w przypadku poloneza - zmieniania klocków, łożysk co 15 tyś. przewyższa ponad dwukrotnie...
~Alan (Chocianów)
Sedan 730 i V8 218KM 160kW
pomimo wieku 15 lat auto trzyma sie kupy!, kiedys wkoncu kosztowalo ponad 200tys zl a teraz kupujemy za 10 i dalej mozna cieszyc sie jak nowym!
~jacek
Sedan 730 i 197KM 145kW
zrobiłem tym samochodem ponad 100 tys. km i mogę go w 100% polecić. Naprawdę BMW może byc dumne z tego modelu. Trzeba tylko uważać żeby kupić egzemplarz z dobrych rąk i bezwypadkowy bo można się nieźle naciąć. Czasami nawet warto dać trochę więcej ale mieć pewność że samochód jest zadbany.
~krzychu
Sedan 730 i V8 218KM 160kW
jak na 16 lat,to auto po prostu zachwyca swoim stylowym wyglądem,stanem technicznym i osiągami.owszem,trzeba słono płacić za paliwo,ale jak stać kogoś na siódemkę to się na to musi godzić.oszczędnym demagogom polecam fiaciki i koreańskie samochodziki ;)

Usterki BMW Seria 7 E32

BMW Seria 7 E32 – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~ciah 735i
Sedan 735 i 211KM 155kW
Biorąc pod uwagę wiek auta i rozpatrując w tej kategori-rarytas pod względem kultury pracy, elastyczność z racji wagi auta- bardzo dobra. Jest kaprys - można jechać na 5 biegu przy 1500 obr. (Silnik)