Lista ocen BMW Seria 7 E65 (73)

~Laptor
Sedan 730 d 218KM 160kW
Opinia z 2024r: Nie wiem od czego zacząć. Samochód mam od 3 miesięcy natomiast w rodzinie ten model jest od 6 lat u brata i miałem z nim wiele razy styczność. Szkoda, że nie dałem się namówić mu wcześniej na ten samochód! W pełni świadomy kupiłem ten samochód w mega dobrej wersji wyposażenia (pamięci, szyberdach, wentylowane, komforty, grzane, pamięci, grzana kanapa tył, rolety) ale do wsadzenia było trochę kasy. Samochód bardzo wygodny,...
~Greg Belial
Sedan 745 d 330KM 243kW
Mocne 4 z plusem . Nie wiem - moze mi sie trafił taki dobry egzemplarz - ogólnie ludzie strasznie narzekają na e65 - w mojej (odpukać ) na razie nic niepokojącego sie nie dzieje- zwykła exploatacja bez przygód.
~Luca
Sedan 730 d 218KM 160kW
Idealne auto, mogłoby mieć więcej mocy, kolor białą perłę i masaże w fotelach. A i być w wersji Long. Opinia typowego polaka :)
~LOLO
Sedan L 745 i L 333KM 245kW
Bardzo udany, elastyczny motor o wspaniałej kulturze pracy. 333KM wystarczają do sprawnego poruszania się w każdej sytuacji. 6s do setki i prędkosć max. powyzej 250km zapeniają pełną satysfakcję. Do serii 7 pasuje tylko duży motor benzynowy. Miałem w między czasie 730D i 740D. Jeśli ktoś będzie miał szansę porównać zrozumie o czym piszę. (Silnik)
~Maciek
Sedan 730 d 231KM 170kW
Samochód od zawsze był moim marzeniem. Robi wrażenie na drodze, świetnie się prowadzi, jest w miarę oszczędne jak na swoją wagę i wymiary. Świetna kultura pracy 3.0 M57N2. Dynamika na dobrym poziomie. Samochód ma świetne wyciszenie. Serwis mimo że to segment F nie jest przesadnie drogi. Samochód bardzo ładnie się starzeje. Mimo tylu lat cały czas wygląda świetnie i zwraca na siebie uwagę. Polecam się nie zastanawiać i zakładać koła o rozmiarze...
3,8
~methoss84
Sedan 730 d 231KM 170kW
no tu też szału nie ma niestety przez okres uzytkowania tego samochodu nazbierała sie gruba lista wyienionych sprzetów no cóż taka to już jest motoryzacja nie ma aut które sie nie psuja mój samochód troche przejechał wiec moge sie wypowiedzieć bo wiem co mówię (Silnik)
~sebastian90
Sedan 730 d 231KM 170kW
Samochód kupiłem od pierwszego właściciela, który kupił go w warszawie w bawarii motors. Trochę obawiałem się takiej limuzyny ze względu na koszty ale wcale niej est źle. Dotychczas wymieniłem wahacze z przodu bo stukały i komplet hamulców. Poprzedni właściciel dbał o auto stąd niskie wydatki jak na razie. Kupując taki samochód nie warto szukać najtańszych egzemplarzy. Dobrze jest też serwisować w renomowanych warsztatach.
~Waldemar
Sedan 740 d 258KM 190kW
Fakt ze kupilem auto za psie pieniądze czyli 28 tys. To oznaczalo ze musze naprawic wszystkie choroby wieku dziecięcego. Amory przednie pneumatyczne(tylne nie siadaja tylko przewaznie przednie),koszt 2800, konwerter skrzyni biegów- czyli slynne falowanie przy stalej predkosci- koszt z mechatronikiem 4500,czujnik cisnienia na listwie- 800,4 wtryski- 1200, regulacja kiery i naprawa logic 7 to juz grosze.wydalem ok 10 tys ale wiem ze mam sprawne...
~dawid
Sedan 745 i 333KM 245kW
Silnik ma dwa problemy - szybko padają uszczelniacze zaworowe i niesławna rurka w silniku. Obie części są tanie - w granicach 300zł, natomiast robocizna to 3-4tyś za każdą z usterek. (Silnik)
~Jacenty1400
Sedan 730 d 231KM 170kW
Auto bardzo komfortowe, trzyma się drogi rewelacyjnie, jak na takie auto spalanie symboliczne. Minus za trudne manewrowanie na parkingu (gabaryty) pomimo czujników PDC p/t.