Lista ocen BMW X5 E53 (44) - Widoczność

Na liście zabraknie 50 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Mario Mauro
SUV 3.0d 218KM 160kW
Z przodu i boków bardzo dobrze. Do tyłu w czasie jazdy bardzo dobrze. Wszystko wokół samochodu widoczne. Siedzi się wyżej niż w zwykłych osobówkach więc to dodatkowo powoduje, iż pole obserwacji jest bardzo dobre. Pewne problemy może nastręczyć (mniej doświadczonym) cofanie, parkowanie i manewrowanie tyłem np w halach garażowych i w miejscach o dość ograniczonej przestrzeni. Nie można dobrze wyczuć odległości między tylnym zderzakiem a ścianą...
~legwan000
SUV 4.4i 286KM 210kW
Wielki SUV nie bez powodu nazywany przez wiele osób czołgiem, czujniki parkowania przód/tył w które ten samochód jest wyposażony są wg mnie PODSTAWĄ bezstresowej jazdy w ciasnych zakamarkach parkingów, widoczność do tyłu jest nienajgorsza, jednak jak na tak duży samochód cofanie opieramy na widoczności w lusterkach bocznych no i (chwała Panu) na czujnikach parkowania
~Mariusz Trójmiasto
SUV 3.0d 218KM 160kW
Nie dałem "doskonale" ponieważ zauważyłem, iż słupek A po stronie kierowcy bardzo ogranicza widoczność w czasie skrętu w lewo o 90st. Wkurza mnie to codziennie gdy podjeżdżam pod dom. Co do reszty to jest ok. Bardzo pomagają czujniki parkowania w hali garażowej czy na parkingach pod galeriami handlowymi.
~Zinadi
SUV 4.4i 286KM 210kW
Super!!! siedzi się wysoko i widać co dzieje się na drodze przed osobówkami, łatwiej wyprzedzić czy przewidzieć sytuacje, no i bezpieczniej. Światła fenomenalne, gdy się włączy długie to swiecą tak mocno że razi odbijające się światło od znaków, naprawdę! Parkowanie- to już gożej, na szczęście są czujniki parkowania.
~klawisz
SUV 3.0d 184KM 135kW
Doskonała...wszystko widać rewelacyjnie...nie przesadzam...raz parkując... wcisnąłem się w takie miejsce, że jak wysiadłem...to musiałem przeparkować bo, ani ten z przodu by nie wyjechał ani ten z tył...na centymetry..po 2 z każdej strony...jakby go wsunął równolegle...wszystko bez czujników...niesamowite..
~Martin
SUV 4.4i 286KM 210kW
Samochód jest bardzo duży, przód jest daleko i dość wysoki. Parktronik (mam przód i tył) się przydaje. Rewelacyjne rozwiązanie z prawym bocznym lusterkiem, które przy cofaniu samochodu automatycznie obniża się tak, by widzieć w nim krawężnik i niskie przeszkody.
~Filip
SUV 3.0d 218KM 160kW
Świetna widoczność w każdym kierunku, jak padną czujniki parkowania (a psują się często) to bez problemu można sobie poradzić. Ogromne lusterka ułatwiają manewrowanie. W przypadku opcji foto chromatycznej zapominamy jak sporo osób ma źle ustawione światła
~Mariusz
SUV 3.0d 218KM 160kW
Ze wzgledu na podwyzszona pozycje kierowcy widocznosc doskonala na trasie. Z tego samego powodu widocznosc jest ograniczona przy parkowaniu tylem. Czujniki parkowania sa niezbedne. Adaptacyjne reflektory biksenonowe bardzo sie przydaja.
~Matt
SUV 3.0d 218KM 160kW
Widoczność bardzo dobra, wielka panoramiczna szyba z przodu, ogromne lusterka, plus wysoka pozycja za kierownicą robią swoje. Moja pani mówi że czuje się jakby leciała samolotem :-)
~tomkot
SUV 3.0d 184KM 135kW
widoczność do przodu oraz na boki idealna, gorzej z tyłem, ale to normalne jeśli chodzi o SUW, na szczęście jest PDC (przód i tył) więc to mocno pomaga jeśli chodzi o jazdę do tyłu