Lista ocen BMW X5 F15 (38)

~Larry
SUV xDrive25d 231KM 170kW
W tych pieniądzach chyba nie da się kupić niczego lepszego bez mocnego poluzowania wymagań odnośnie rocznika. X5 sprawiło, że pokochałem duże SUVy premium za ich uniwersalność - w tym samochodzie naprawdę ma się wszystko - pojemność, komfort, osiągi, zaskakująco dobre prowadzenie i pełny spokój niezależnie od warunków pogodowych i jakości nawierzchni. Samochodem jeździłem przez 2,5 roku, zrobiłem w tym czasie 63k km i w zasadzie nie jestem w...
~Karol
SUV xDrive25d 231KM 170kW
Generalnie oceniam samochód pozytywnie. Jeżeli nie będzie problemów z awaryjnością, to z czystym sumieniem polecam BMW X5 25d. Trzeba mieć tylko na uwadze, że nie jest to w żaden sposób samochód o sportowym charakterze, a raczej "dziadkowóz".
~Damian
SUV xDrive30d 258KM 190kW
Auto kupiłem jako używane, z pewnego źródłą z oryginalnym przebiegiem 110.000. I jestem zachwycony tym samochodem. Fakt, że to pierwsze auto tej kasy, którym jeżdzę. Wcześniej Honda Accord, Volvo v40, Citroen C4 Picasso. Samochód jest bardzo cichy, nawet przy prędkosciach 150-160km/h. Silnik, mimo, ze to diesel (ale v6) aksamitnie pracuje. Nie odczuwam braku mocy przy żadnej prędkości. Wyprzedza tak jakoś zaskakująco łatwo, bez wysiłku....
3,5
~Dromek
SUV xDrive25d 231KM 170kW
Perfekcyjne prowadzenie, a jednocześnie całkiem przyzwoite właściwosci w lekkim terenie. Przy spokojnej jeździe ponieżej 90km/h można bez problemu wykręcić 5,5 l/100km.
~Griszka
SUV xDrive25d 231KM 170kW
Świetne auto, na razie jestem zachwycony. Pewnie to też przez fakt, że przesiadłem się do auta o dobrą klasę wyższego.
3,4
~Damian
SUV xDrive25d 231KM 170kW
Auto wizualnie fajne, niestety trafiłem na egzemplarz dzięki któremu mogłem pojeździć kilka razy innymi modelami BMW ze względu na bardzo częste usterki ( około 1,5 roku co rusz jeździłem do serwisu na naprawy)
~Grzesiuf
SUV xDrive30d 258KM 190kW
Wart swojej ceny: wygodny, efektowny, ładny, praktyczny, z dużym bagażnikiem.
~Tomasz
SUV xDrive40e 313KM 230kW
samochód jeżdzi 18 kilometrów na prądzie miało być 50 nie polecam nikomu pic na wode a reklamacje można pisać tylko nie wiem gdzie trafiają (Stosunek jakość/cena)
~Sebaidino
SUV M50d 381KM 280kW
Jadyna zaleta - powyżej 220 km/h.Przy niższych prędkościach i wolnej jeżdzie nieco się gubi na wybojach. Promień skrętu - poraszka,chyba nikt nie ma większego. (Układ jezdny)
Dziennik kosztów dla BMW X5 F15
13,9
3,2
~Maciek
SUV xDrive30d 258KM 190kW
Silnik n57d30a po 202 tys słychać panewkę ,to nie jest stare dobre m57 nie łudzcie się że ten silnik wytrzyma więcej ,używany silnik losowa sprawa a remont tylko na oryginalnym wale i też nie wiadomo czy będzie robił przebiegi zastanówcie się czy macie czas na naprawy o pieniądzach nie pisze bo kogo stać na to auto stać i na naprawę ale to nie jest już dobry 3.0d od BMW (Silnik)