Lista ocen BMW X6 E71 (13) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 23 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Piotr K.
Crossover xDrive 30d 245KM 180kW
Tutaj tylko 3. Przy przebiegu 120 tys. km miałem poważną awarię. Padł jakiś reduktor przy skrzyni. Naprawa w tamtych latach kosztowała 10 tys. zł. Serwis umył ręce, ponieważ miałem opony bez homologacji BMW, a za usterkę uznali niewłaściwe opony. Rozmiar był właściwy 255/50 R19 na obu osiach, ale bez tej gwiazdki. Facet od regeneracji powiedział, że to brak wymiany oleju w tym reduktorze. Serwis nie zalecał wymiany oleju w reduktorze jak i...
~arkadiusz walenty
Crossover xDrive35d 286KM 210kW
dwa razy zawiodła mnie moja maszyna Raz zablowkował się hamulec ręczny ( elektryczny ) trzeba odryglować linkę która miesci się w klapce gdzie jest apteczka . Drugi Raz popsuł się DVD z nawigacją odradzam kupno za drogie a mało praktyczne Przez to auto stało 3 dni na warsztacie bo czekaliśmy na nowy zamienny sprzęt
~k.j@ikonos.pl
Crossover xDrive35d 286KM 210kW
Po dłuższej jeździe autostradą (mokra nawierzchnia), utrata 70-80% siły hamowania. Nie ma to związku z zapowietrzeniem hamulców, raczej z przegrzaniem, bo serwis wykrył zeszklenie klocków. Autoryzowany serwis zalecił wymianę tarcz i klocków. Mam obawy, że załatwi to tylko skutek a nie prawdziwą przyczynę problemu.
~Fan BMW
Crossover xDrive 30d 245KM 180kW
W obecnym aucie brak. W poprzednim X6 była awaria turbo i ciągłe roszczelnienia turbo. ogólnie nie polecam wersji biturbo ze swojego doświadczenia. Niby auto miało 230 tys. km, a się sypało co chwilę coś na silniku. Ogólnie było sprowadzone z Niemiec i też nie wiem czy ten przebieg to prawdziwy był.
~Thratuss
Crossover xDrive30d 235KM 173kW
O tym chyba w ogóle nie może być mowy. Samochód jest naprawdę bardzo dobrze skonstruowany. Znajomy mechanik stwierdził że lepiej przemyślanych rozwiązań technicznych w żadnym aucie nie widział. Więc chyba coś w tym jest
~Andrzej
Crossover xDrive 30d 245KM 180kW
Nie wystąpiły. Może to ze względu na serwis samochodu. I nie chodzi mi tu o ASO, tylko regularne wymiany oleju, itd. Z większych wymian, to tylko klocki wymieniałem. Tarcze, rozrząd oryginał.
~jarek
Crossover xDrive35d 286KM 210kW
skrzypiące fotele z pzodu jak równiez z tyły, juz dwa razy usuwali mi tę usterkę. Na taki samochód jest to powazna usterka
~Piotr
Crossover xDrive40d 306KM 225kW
od roku nie bylo poważnych usterek zrobione 20tys km
~bart g
Crossover xDrive35d 286KM 210kW
jeszcze nie moge powiedziec nic na ten temat.
~Kali64
Crossover xDrive35i 306KM 225kW