Oceny BMW X6 F16 Crossover

Najnowsze oceny BMW X6 F16 Crossover

~Marek
Crossover xDrive30d 258KM 190kW
BMW X6 F16
Auto rewaelacyjane !. Prowadzenie powala. Na zakrętach trzyma się jak przyklejone na 20" felgach. Pomimo ze jest to Silnik 30d przyjemność z jazdy jest ogromna. Dźwięk w H&K super. Czysto dynamika dobra. Jakość materiałów też bez zarzutu. Auto nie robi takiego wrażenia aż do momentu jak się nim nie przejedziesz bardziej dynamiczne. Wielki słoń z wyglądu a w czasie jazdy zwinny jak puma. Wahałem się przed zakupem Macan, XC90, X5, Q7,MB GLE...
~Lucas
BMW X6 F16
Decyzja nad zakupem tego modelu była wyjątkowo trudna ze względu na stereotypową opinię jaka ciągnie się za tym modelem BMW.... jednak po pierwszej jeździe próbnej można się zakochać w tym aucie na bardzo długo.
~krzysztof_bojanowski2
BMW X6 F16
Chce się nim jeździć. Dynamiczny mimo swoich gabarytów silnik daje radę. Nic nie skrzypi, skrzynia działa bardzo dobrze łopatki przy kierownicy użyłem 1 raz z ciekawości i odpuściłem są bez sensu przy tej skrzyni. Zawieszeni raczej sportowe choć nie jest jakieś super twarde. Opony runflat 20 cali jednak dają o sobie znac i nie jest to auto w stylu pneumatycznych poduszkowców.
~Jan
BMW X6 F16
Bardzo dobry , przestronny samochód o dużym bagażniku, nie zastanawiasz się czy kogoś wyprzedzać - po prostu go omijasz...Nie ma problemu , gdy ktoś dodaje Ci gazu gdy go wyprzedasz :) . Jedyny minus - trudno się nim manewruje na parkingach centrów handlowych
~iKondzio
Crossover xDrive50i 450KM 331kW
BMW X6 F16
Autem trzeba się przejechać, pojeździć, po oglądać, po siedzieć, po macać... Nie da się tego wprost opisać, jest to owoc świetnej pracy BMW. Parę lat temu myślałem, że E71 jest wspaniałe. Teraz ma godnego następce.
~Dodo
Crossover M50d 381KM 280kW
BMW X6 F16
Dynamiczny, dość oszczędny, ale problemy z osprzętem. Obecnie chłodnica do wymiany, bo chłodnica spalin jest nieszczelna. Auto unieruchomione na miesiąc, bo w BMW nie ma nowych chłodnic. (Silnik)
~iKondzio
Crossover xDrive50i 450KM 331kW
BMW X6 F16
Jak na takie intensywne użytkowanie silnik póki co dobrze się trzyma. (Silnik)
BMW X6 F16 Crossover