Lista ocen BMW Z3 (16) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 20 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Tomek
Coupe 2.8 193KM 142kW
Moja sztuka ma obszytą deskę skórą i wygląda to super. Czytałem opinie, że jakoby Zetki są kiepsko wykończone. Bzdura. Może wypowiadali się na podstawie oględzin wymęczonych egzemplarzy. Jedynie słabe wrażenie sprawiają niektóre przyciski i nawiewy z poprzedniej dekady, ale same użyte materiały są dobrej jakości.
~Rafka ZaLaS
Cabrio 1.8 115KM 85kW
Co prawda nie kupiłem go w salonie, ani nie ukradłem!!! Jeśli miałbym sporo hajsu na rozwalenie, kupiłbym sobie model tej Bety z każdym silnikiem jaki tylko wyszedł!!! Jeśli byłbym złodziejem, prędzej czy później bym to autko skądś zapierd*lił - bardzo ładny i udany model!!!
~d-lipski@o2.pl
Coupe 3.0i 231KM 170kW
200 tyś za nówkę bym nie dał bo to kupa forsy i za to bym coś innego kupił, ale za używanego kilkuletnią cupetę za 50-80 tyś warto dać jeśli się tylko ma. Samochód jest solidny, bezawaryjny, z dobrymi osiągami. Ocena się sama nasówa.
~Unery
Cabrio 2.8 192KM 141kW
Hmmm, pokażcie mi auto za ok. 40000, które daje tyle radości z jazdy i jednocześnie wzbudza takie zainteresowanie wśród innych kierowców. Jednocześnie budząc respekt przed nim samym.
~Alicja4@hotmail.com
Cabrio 2.0 150KM 110kW
zamochod jest dobry,bezpieczny ale te wszystkie drobiazgi a moze wiecej niz drobiazgi psuja mi przyjemnosc posiadania tego samochodu.
~Robert
Cabrio 2.2 i 170KM 125kW
Wiadomo, że za idealną (z tego rocznika) Z3 przy silniku R6 płaci się wyżej od "średniej".
~piekarniawybrzeze@vp.pl
Cabrio 2.0 150KM 110kW
Super auto! Fajnie sie jezdzi i robi wrazenie. Kazdy sie obejrzy :)
~Kuba
Cabrio 1.9 140KM 103kW
fantastyczna cena za maly rekreacyjny samochodzik...
~Żółw
Stare porządne BMW