Lista ocen Chevrolet Aveo T250 (66) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 66 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~mk
Sedan 1.4 i 83KM 61kW
Może być, ale nie można żłożyć siedziska tylnej kanapy, można jedynie złożyć dzielone oparcie, a to nie to samo. Przez to dziura pomiędzy kabiną a bagażnikiem po złożeniu oparcia jest dosyć mała. Mam 190 cm wzrostu i jakoś nie mogę dobrać sobie pozycji do jazdy, zawsze przeszkadza mi środkowa konsola i kolanem rypie w plastik. Poza tym pozycja mojej nogi na pedale gazu jest tak wydumana, że po godzinie nam już dosyć. Nie pomaga regulacja...
~PatryqM393
Sedan 1.2 DOHC 84KM 62kW
Przestrzeni jest bardzo mało jak na sedana. Bardzo niskie osoby nie powinny mieć dużych zastrzeżeń, ale jeżeli mamy 185cm wzrostu i chcemy wygodnie usiąść za kierownicą, to nawet najmniejsza osoba nie usiądzie za fotelem kierowcy. Miejsce pasażera też nie zachwyca, bo według mnie mogli by zrobić więcej miejsca na nogi. Dodam, że na tylnej kanapie przestrzeń nad głową ogranicza dach, a będąc wysoką osobą łatwo zahaczyć głową o nawet o...
~KrzychuK
Hatchback 5d 1.2 DOHC 84KM 62kW
Z przodu jak na takie małe auto jest nie najgorzej. Nie ma obijania się z pasażerem łokciami i z drugiej strony też jest miejsce. Z tyłu jest ciut gorzej ale chyba nie dużo gorzej niż w Golfie, a biorąc pod uwagę że jest to niższy segment, to chyba nie jest źle. \"Przyzwoita\" ilość miejsca na tylnej kanapie jest jednak kosztem bagażnika - z tym jest słabiutko. Jedna większa walizka i pozamiatane. Auto więc raczej nie nadaje się do dłuższych...
~jar766
Sedan 1.2 DOHC 84KM 62kW
Z przodu ogrom miejsca dla osób ok 180-190, choc nisko poprowadzona deska rozdzielcza sprawia że kierowca opiera o nią kolano prawe kolano. Regulacja kierownicy umożliwia 100% dobranie odpowiedniej i wygodnej pozycji za kierownicą. Siedzi się wysoko, a fotele są dośc dobrze wyprofilowane i dobrze trzymają, choc brakuje mi troszke podparcia dolnej części pleców.
~Colin1983
Hatchback 5d 1.2 DOHC 84KM 62kW
Mam 189cm wzrostu, z przodu jest przestronnie, fajna wysoka pozycja siedząca (nie za wysoko, nie za nisko) dużo miejsca po bokach. Z tyłu znacznie gorzej - na tylnej kanapie wożę fotelik z 5-cio letnim dzieciaczkiem i bardzo często 2 dorosłych osób - jest im ciasno ale cóż, to jest specyfika naszego kraju - żeby auto segmentu B wykorzystywać jako rodzinne.
~benny86
Hatchback 5d 1.2 DOHC 84KM 62kW
Przy wzroście 190 cm nie mam problemów z zajęciem prawidłowej i wygodnej pozycji za kierownicą. Nie obce są mu podróże w 5 osób ale tutaj już jest mniej wygodnie, ponieważ dach opada trochę za nisko przy samych drzwiach - gdy z tyłu siedzą 2 osoby nie ma żądnego problemu, ale przy trójce pasażerów zaczyna to już dokuczać.
~conductor
Hatchback 5d 1.2 DOHC 84KM 62kW
Przestronny przód, dobrze zaprojektowane fotele, w rzadko którym modelu podobnej klasy tyle miejsca z przodu. Miejsce z tyłu znośne na krótkie odcinki podróży, auto raczej dla max dwóch dorosłych, nawet dobrze zbudowanych. Samochód wysoki z podwyzszonym dachem, bardzo wygodny dla starszych.
~Arek
Sedan 1.2 i 72KM 53kW
5 osób wchodzi bez żadnego problemu, z przodu komfortowo, wysoko, z tyłu bardzo dużo miejsca na nogi jak na tak mały samochód. Powyżej 190cm wzrostu z tyłu może być mały problem z miejscem na głowę, bo dach trochę opada, ale z przodu absolutnie nie ma z tym problemu.
~Autorytarna
Sedan 1.2 DOHC 84KM 62kW
Jest ok, często jeździmy w 4 osoby dorosłe - nie jest to luksus, gdzie da się wysiedzieć 8 godzin w aucie bez większych przerw jako jeden z dwóch lub trzech pasażerów z tyłu,ale jako kierowca lub pasażer z przodu jak najbardziej.

Chevrolet Aveo T250 – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~nata88
Sedan 1.2 DOHC 84KM 62kW
Jak już wcześniej wspomniałam na swoim profilu przestrzeń wewnątrz samochodu jest dość obszerna tak dla kierowcy jak i pozostałych pasażerów. Bagażnik także sporo w sobie mieści, więc i tutaj nie mam nic do zarzucenia.