Lista ocen Chevrolet Aveo T250 (66) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 66 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~benny86
Hatchback 5d 1.2 DOHC 84KM 62kW
Przy wzroście 1,87 metra miejsca mam pod dostatkiem, czy to na wysokości kolan, ramion czy też nad głową. Nawet siedząc w grubej,zimowej kurtce nie jest mi ciasno, a do chudzielców się nie zaliczam:)
~Dawid_S
Hatchback 5d 1.2 i 72KM 53kW
krótkie siedzisko dla kierowcy + brak regulacji kierownicy w poziomie = niewygodnie !!! Poza tym mało miejsca dla kierowcy, pasażer z przodu już lepiej z tyłu miejsca tylko dla małych ludzi :)
~ixel
Sedan 1.2 i 72KM 53kW
bardzo wygodna regulacja polozenia za kierownica kazdy powinien znalesc swoja pozycje. Wygodne fotele, dobre zaglowki, 5 trzypunktowych pasow bezpieczenstwa + sporo przemyslanych rozwiazan dotyczacych detali.
~thk
Sedan 1.2 DOHC 84KM 62kW
Ogólnie dobrze, ale mógłby być szerszy - jadąc z pasażerem na pierwszym siedzeniu muszę go pilnować, żeby się nie rozpychał, bo przeszkadza podczas wrzucania biegu...
~tomas
Sedan 1.4 i 16V 94KM 69kW
z przodu trochę przeszkadza środkowa konsola ale jest ok. Siedzenia na długą trase nie za bardzo trzymanie boczne nie zachwyca ale to przecież nie auto luksusowe!
~sebanan@o2.pl
Hatchback 5d 1.2 i 72KM 53kW
Ogromna - jak na takie autko - chyba największa w swojej klasie - jechałem G. Punto, Fiestą, Fabią, Vw polo, ibizą - i myślę że w Aveo jest jej najwięcej. Więcej niż w Golfie 2
~Sztychu12
Hatchback 3d 1.2 DOHC 84KM 62kW
Trochę brakuje za kierownicą (182cm), ale żona nie narzeka. Z tyłu za nią nawet wygodnie usiądę. Bagażnik jest mały, ale zakupy wejdą.
~rq
Sedan 1.2 i 72KM 53kW
4 osoby spokojnie się tym autem przejadą można jeszcze wcisnąć 1 fotelik dla dziecka i cala 5 może jechać, auto raczej do dystansów < 200 km
~PanJan
Sedan 1.2 DOHC 84KM 62kW
Z przodu jest dużo miejsca. Deska jest dosyć wysoko i nogi się doskonale pod nią chowają. Z tyłu normalnie, to nie limuzyna, ale da się wysiedzieć.
~benny86
Hatchback 5d 1.2 DOHC 84KM 62kW
Przy wzroście 186cm mam wystarczająco miejsca a to rzadkość w tym segmencie. Nad głową, na wysokości ramion, na kolana - wszędzie wystarczająco miejsca