Lista ocen Chevrolet Captiva I (43) - Widoczność

Na liście zabraknie 64 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Rysio
SUV 3.2L 230KM 169kW
Bardzo dobra moze nie siedzi sie az tak wysoko jak w Toyota LC ale i tak jest przujemnie. Do tylu przez szybe szalu nie ma ale sa czujniki, kamera i wielkie lusterka. Dosc duze słupki przednie ale wiekszosc nowych aut ma takie. Podgrzewana przednia szyba to super sprawa w zimie: luzik rano i lepsza widocznosc :)
~mansoft
SUV 2.0D 150KM 110kW
Jest to naprawdę wysoki SUV więc siedzi się wyżej niż w osobowym, lusterka są większe i przez cały okres użytkowania nie miałem problemów z widocznością. Tylne czujniki parkowania mnie nieco ogłupiły i przesiadając się na inny samochód brakuje mi ich.
~lasso
SUV 2.0D 150KM 110kW
lusterka w rozmiarze odpowiednim do wielkości samochodu więc ci, którzy nie muszą odwracać się do cofania będą kontent, czujniki parkowania tył też pomogą, przód wymaga wyczucia, ale to nic nowego w dużych autach, światła mijania i drogowe mogłyby być lepsze
~Paweł po 40 - tce
SUV 2.0D 150KM 110kW
Z przodu duża szyba ale i maska tak więc trzeba się przyzwyczaić .Do tyłu w czasie parkowania pomagają bardzo duże lusterka boczne ale raczej należy nasłuchiwać czujników cofania , które robią całą robotę .
~biuro@tonbit.com.pl
SUV 2.0D 150KM 110kW
Widoczność dobra, bo siedzimy dość wysoko. Ale trochę za grube są słupki przednie. Szczególnie w mieście daje to o sobie znać, podczas skrętu w prawo lub w lewo czasami zasłaniają pieszego na przejściu.
~tcpoland@poczta.wp.pl
SUV 2.0D 150KM 110kW
Jak dla mnie b.dobra. Wszystko zależy od ustawienia fotela i ...... wzrostu kierowcy :-) Mam 185 i przy moim ustawieniu fotela na razie nie miałem z tym problemu
~Waldek
SUV 2.0D 150KM 110kW
Pomocny jest radar a tyłu; brakuje radaru z przodu, ale jak na tę wielkość auta to bardzo dobra widoczność. Bardzo duże lusterka boczne ulatwiają orientację w sytuacji na drodze.
~Mazi
SUV 2.0D 150KM 110kW
Bardzo dobra pozycja kierowcy wszystko w zasięgu wzroku bardzo duże lusterka to atut. Jedynie słaba widoczność do tyłu ale czujniki parkowania po coś zostały zamontowane.
~Cezar
SUV 2.0D 150KM 110kW
Bardzo dobra. I dobrze ze ma czujniki parkowania. Ktoś napisał że słuki grube - ale to kawał fury - musi sie to dzięki czemuś kupy trzymać
Dziennik kosztów dla Chevrolet Captiva I
11,8
~Robert
SUV 2.0D 150KM 110kW
Jak w każdym SUV- widac nieźle, najważniejsze, że nie mam problemu z parującymi szybami, ten problem w ogóle nie wystepuje.