Lista ocen Chevrolet Spark II Hatchback 1.0L DOHC 68KM 50kW 2009-2012 (7) - Całokształt

Na liście zabraknie 5 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~maślak
Hatchback 1.0L DOHC 68KM 50kW
Samochód na 5 ! 3 lata w eksploatacji z fabryczną instalacją lpg. Wymieniany był tylko czujnik ciśnienia oleju (wezwanie producenta) i 2 żarówki. 3 lata to tylko wymiana oleju i filtrów i tankowanie. Instalacja LPG bardzo dobra. Spalanie lpg z klimatyzacją w mieście to 7-8l. Auto małe, zwinne, świetnie się prowadzi, dobre audio. Silnik mały, na trasie wiadomo, ma problem ale pędził bez problemu po autostradzie 150km/h a w kabinie cisza :)...
~Michał Lastocki
Hatchback 1.0L DOHC 68KM 50kW
Auto oceniam w kontekście innych aut tego segmentu oraz porównując do mojej Meganki. Szczerze mówiąc pomimo kilku wad to bardzo fajne autko. Jeździ nim głównie żona, ale ja po prostu czasami lubię sobie wsiąść i pojechać np. na stację go zatankować. Moje oczekiwania były takie, aby można było nim pojechać do sklepu i nawet czasami na majówkę bez większego bagażu. Natomiast biorąc pod uwagę cenę i wyposażenie oraz jakość uważam, że lepszego w...
~Adam
Hatchback 1.0L DOHC 68KM 50kW
Super autko, rekordzista ma 350 tys km i ma filmik na YouTube. Nic się nie zepsuło oprócz sprzęgła i nawiewu. Mój ma około 190 tys z tego 70 tys w moich rękach wszystko na LPG fabryczna instalacja.Powiem krótko super samochodzik. Uwaga na wersję 1,2 tam już nie jest tak różowo. Zdecydowanie polecam mniejszy silnik 1,0
~Tomek
Hatchback 1.0L DOHC 68KM 50kW
Jak narazie jestem bardzo zadowolony z samochodu pomimo duzej ilosci problemow. Auto ma swoj przebieg takze mozna wybaczyc niektore rzeczy krore mi sie przytrafilo. Mam 3 lata prawo jazdy i to jest moje 4 auto i nie mam zamiaru sie go pozbywac ze wzgledu na wygode i co te auto oferuje.
~monika.gil@wp.pl
Hatchback 1.0L DOHC 68KM 50kW
ogólnie jestem bardzo zadowolona, świetnie wygląda dobrze się jeździ. rewelacyjny samochód miejski. Na trasie choć nie ma rewelacji to ok 130km/h idzie.
~Zadowolony
Hatchback 1.0L DOHC 68KM 50kW
Auto bardzo dobre na miasto. Słabe przyspieszenie i moc silnika, ale tego konsument nie powinien oczekiwać po tym samochodzie :)
~ Stefan
Hatchback 1.0L DOHC 68KM 50kW
Lubię male zwinne autka, nie muszę jeździć powyżej 120km/h a za to wszędzie wjadę i TANIO.
Chevrolet Spark II Hatchback